*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

  Виклики

 

1 день, 19.06.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

15.00

"Динамо", м. Ужгород

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21-4 6-1;4-1;5-0;6-2

2

16.15

"Меотіда", м. Маріуполь

   СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро

3-18 0-6;1-3;0-4;2-5
3 17.30

   ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів

   СОК "Євроспорт" ЛУФК, м. Львів

19-2 6-0;5-0;1-1;7-1

 

2 день, 20.06.2017р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

13.00

   СОК "Євроспорт" ЛУФК,

м. Львів

"Меотіда", м. Маріуполь

15-2 4-1;5-1;3-0;3-0

5

14.15

"Динамо", м. Ужгород

   ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів

8-5 2-2;1-1;3-1;2-1
6 15.00

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

   СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро

8-10 1-2;3-3;1-2;3-3

 

3 день, 21.06.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

13.00

   ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів

"Меотіда", м. Маріуполь

18-0 4-0;4-0;5-0;5-0

8

14.15

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

   СОК "Євроспорт" ЛУФК,

м. Львів

12-4 4-0;1-1;3-0;4-3
9 15.00 "Динамо", м. Ужгород

   СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро

19-3

5-0;5-0;4-1;5-2

 

4 день, 22.06.2017р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

13.00

   ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

8-6 3-2;0-1;3-3;2-0

11

14.15

"Меотіда", м. Маріуполь

"Динамо", м. Ужгород

1-25 0-7;1-5;0-4;0-9
12 15.30 СОК "Євроспорт" ЛУФК,

м. Львів

   СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро

4-11 2-1;0-5;2-3;0-2

 

5 день, 23.06.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

09.00

СОК "Євроспорт" ЛУФК,

м. Львів

"Динамо", м. Ужгород

1-21 0-4;0-5;1-6;0-6

14

10.15

   ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів

   СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро

12-6 3-1;4-3;1-0;4-2
15 11.30 "Меотіда", м. Маріуполь

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

2-11 0-5;1-1;0-2;1-3

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10