*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р.н.

З 06 по 11 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р. н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики

 

1 день, 06.06.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок

По періодам

1

13.00

«Б»

 СДЮСШОР-ДНУ – 1,

м. Дніпро

СДЮСШОР-ДНУ – 2,

м. Дніпро

23-3

10-0;3-0;6-1;4-2

2

14.10

«Г»

СОК "Євроспорт",

м. Львів

КВВС Аквапарк, м. Львів

9-4

2-1;2-2;4-0;1-1

3

15.20

«Г»

 ДЮСШ-3, м. Львів

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

м. Львів

35-2

8-1;8-1;8-0;11-0

4

16.30

«В»

Збірна м. Одеси

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

м. Львів

3-20

0-5;1-4;1-4;1-7

5

17.40

«А»

 СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової -1, м. Харків

ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

16-4

5-0;4-0;3-2;4-2

6

18.50

«А»

 СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової -2, м. Харків

Зб. Харківської області

0-18

0-6;0-4;0-4;0-4

             

2 день, 07.06.2017 р. (середа)

 

7

10.00

«Г»

КДЮСШ ім.

Ю. Кутенка-1, м. Львів

КВВС Аквапарк, м. Львів

6-19

0-7;3-3;1-6;2-3

8

11.10

«Г»

ДЮСШ-3, м. Львів

СОК "Євроспорт",

м. Львів

7-4

0-0;3-1;3-1;1-2

9

12.20

«В»

 СДЮШОР №9, м. Київ

Збірна м. Одеси

15-6

4-2;4-0;3-1;4-3

10

14.00

«Б»

 ВК Ужгород

СДЮСШОР-ДНУ – 1,

м. Дніпро

15-1

4-0;6-0;2-0;3-1

11

15.10

«А»

 ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

Зб. Харківської області

1-31

1-9;0-7;0-8;0-7

12

16.20

«А»

 СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової -1, м. Харків

СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової -2,

м. Харків

6-7

1-1;3-1;1-4;1-1

                 

3 день, 08.06.2017 р. (четвер)

 

13

10.00

«Г»

 СОК "Євроспорт",

м. Львів

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

м. Львів

18-12

5-0;5-1;4-0;4-1

14

11.10

«Г»

 КВВС Аквапарк,

м. Львів

ДЮСШ-3, м. Львів

3-13

0-4;1-4;0-2;2-3

15

12.20

«В»

 КДЮСШ ім.

Ю. Кутенка-2, м. Львів

СДЮШОР №9, м. Київ

9-5

2-2;2-1;3-0;2-2

16

13.30

«Б»

 ВК Ужгород

СДЮСШОР-ДНУ – 2,

м. Дніпро

24-0

8-0;3-0;5-0;8-0

17

14.40

«А»

СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової -2, м. Харків

ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

20-3

5-1;3-2;6-0;6-0

18

15.50

«А»

 Зб. Харківської області

СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової -1,

м. Харків

12-4

1-1;4-2;3-0;4-1

 

4 день, 09.06.2017 р. (п'ятниця) - фінали

 

1

10.00

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової -1,

м. Харків

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

м. Львів

14-4

3-1;3-1;5-2;3-0

2

11.10

ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

 КВВС Аквапарк,

м. Львів

1-23

1-4;0-7;0-6;0-6

3

12.20

СДЮСШОР-ДНУ – 2,

м. Дніпро

Збірна м. Одеси

1-22

0-4;0-5;1-6;0-7

4

13.30

Зб. Харківської області

СОК "Євроспорт",

м. Львів

7-8

2-2;2-1;1-2;2-3

5

14.40

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової -2, м. Харків

ДЮСШ-3, м. Львів

2-18

0-5;0-6;1-4;1-3

6

15.50

 ВК Ужгород

СДЮШОР №9, м. Київ

10-2

1-0;5-0;0-1;4-1

7

17.00

СДЮСШОР-ДНУ – 1,

м. Дніпро

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

м. Львів

11-10

4-4;4-5;2-1;1-0

        

5 день, 10.06.2017 р. (субота) - фінали

 

8

10.00

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової -1,

м. Харків

Збірна м. Одеси

14-2

2-0;4-1;4-0;4-1

9

11.10

 КВВС Аквапарк, м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ – 2, м. Дніпро

29-0

5-0;4-0;10-0;10-0

10

12.20

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

м. Львів

ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

16-4

4-1;1-0;6-1;5-2

11

13.30

Зб. Харківської області

СДЮШОР №9, м. Київ

11-1

4-0;1-0;3-0;3-1

12

14.40

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової -2, м. Харків

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

м. Львів

3-12

1-4;0-2;0-4;2-2

13

15.50

СОК "Євроспорт", м. Львів

ВК Ужгород

1-5

0-2;1-1;0-1;0-1

14

17.00

ДЮСШ-3, м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ – 1, м. Дніпро

18-2

7-1;4-1;4-0;3-0

 

6 день, 11.06.2017 р. (неділя) - фінали

 

 

15

09.00

Збірна м. Одеси

СДЮСШОР-ДНУ – 2, м. Дніпро

13-1

4-0;4-0;3-0;2-1

16

10.15

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової -1,

м. Харків

 КВВС Аквапарк, м. Львів

14-13

3-1;1-0;0-4;3-2

(пенальті 7-6)

17

11.30

СДЮШОР №9, м. Київ

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової -2, м. Харків

7-3

2-0;2-0;2-1;1-2

18

12.45

Зб. Харківської області

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

м. Львів

16-2

2-1;4-0;7-0;3-1

19

14.00

СОК "Євроспорт", м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ – 1, м. Дніпро

9-7

4-1;2-2;0-1;3-3

20

15.15

ВК Ужгород

ДЮСШ-3, м. Львів

3-9

1-3;0-2;0-3;2-1

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

 

 

03.07.2017 - 07.07.2017

 

 

м. Харків, басейн НТУ "ХПІ"

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області 1
"Динамо", м. Львів 2
  "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
  ВК "Маріуполь" 4