*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

З 03 по 07 липня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

Головний суддя змагань - Столяров С. Б. (НК).

 

 

 

 

 

  Виклики

 

1 день, 02.07.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

15.00

ЛДУФК, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

30-1 7-0;8-0;8-0;7-1

2

16.00

ЛДУФК, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

17-0 4-0;4-0;2-0;7-0

 

2 день, 03.07.2017р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

10.00

   Збірна Харківської області

Дніпро

10-4 2-2;4-2;2-0;2-0

4

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

ЛДУФК, м. Львів

5-15 1-3;0-3;2-5;2-4
5 13.00

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

   СОК "Євроспорт", м. Львів

1-28 0-7;1-5;0-7;0-9
6 14.30

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

Одеса

2-27 0-8;1-7;1-8;0-4

 

3 день, 04.07.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

10.00

Маріуполь

ЛДУФК, м. Львів

4-5 1-2;1-1;1-1;1-1

8

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

   СОК "Євроспорт", м. Львів

4-5 0-2;1-0;1-1;2-2
9 13.00 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

Одеса

1-19 1-5;0-3;0-6;0-5
10 14.30 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

Дніпро

3-22 2-5;0-6;1-3;0-8

 

4 день, 05.07.2017р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

11

10.00

   Збірна Харківської області

ЛДУФК, м. Львів

4-6 0-2;2-0;1-0;1-4

12

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

Одеса

5-8 0-1;2-2;2-2;1-3
13 13.00 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

  Дніпро

0-16 0-6;0-4;0-1;0-5
14 14.30 Маріуполь    СОК "Євроспорт", м. Львів 10-5 3-0;2-1;1-2;4-2

 

5 день, 06.07.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

15

10.00

   Збірна Харківської області

   СОК "Євроспорт", м. Львів

13-3 1-1;5-0;4-1;3-1

16

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

  Дніпро

4-7 0-2;1-0;1-3;2-2
17 13.00 Маріуполь

Одеса

8-7 2-2;2-2;2-1;2-2

 

6 день, 07.07.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

18

10.00

   Збірна Харківської області

Одеса

6-7 1-3;3-0;1-3;1-1

19

11.30

Маріуполь

Дніпро

9-2 1-0;1-0;2-2;5-0
20 13.00 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,
м. Харків

СОК "Євроспорт", м. Львів

2-11 0-4;2-2;0-3;0-2

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: