*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

З 03 по 07 липня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

Головний суддя змагань - Столяров С. Б. (НК).

 

 

 

 

 

  Виклики

 

1 день, 02.07.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

15.00

ЛДУФК, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

30-1 7-0;8-0;8-0;7-1

2

16.00

ЛДУФК, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

17-0 4-0;4-0;2-0;7-0

 

2 день, 03.07.2017р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

10.00

   Збірна Харківської області

Дніпро

10-4 2-2;4-2;2-0;2-0

4

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

ЛДУФК, м. Львів

5-15 1-3;0-3;2-5;2-4
5 13.00

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

   СОК "Євроспорт", м. Львів

1-28 0-7;1-5;0-7;0-9
6 14.30

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

Одеса

2-27 0-8;1-7;1-8;0-4

 

3 день, 04.07.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

10.00

Маріуполь

ЛДУФК, м. Львів

4-5 1-2;1-1;1-1;1-1

8

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

   СОК "Євроспорт", м. Львів

4-5 0-2;1-0;1-1;2-2
9 13.00 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

Одеса

1-19 1-5;0-3;0-6;0-5
10 14.30 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

Дніпро

3-22 2-5;0-6;1-3;0-8

 

4 день, 05.07.2017р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

11

10.00

   Збірна Харківської області

ЛДУФК, м. Львів

4-6 0-2;2-0;1-0;1-4

12

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

Одеса

5-8 0-1;2-2;2-2;1-3
13 13.00 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

  Дніпро

0-16 0-6;0-4;0-1;0-5
14 14.30 Маріуполь    СОК "Євроспорт", м. Львів 10-5 3-0;2-1;1-2;4-2

 

5 день, 06.07.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

15

10.00

   Збірна Харківської області

   СОК "Євроспорт", м. Львів

13-3 1-1;5-0;4-1;3-1

16

11.30

ХДВУФК №1, м. Харків

  Дніпро

4-7 0-2;1-0;1-3;2-2
17 13.00 Маріуполь

Одеса

8-7 2-2;2-2;2-1;2-2

 

6 день, 07.07.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

18

10.00

   Збірна Харківської області

Одеса

6-7 1-3;3-0;1-3;1-1

19

11.30

Маріуполь

Дніпро

9-2 1-0;1-0;2-2;5-0
20 13.00 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,
м. Харків

СОК "Євроспорт", м. Львів

2-11 0-4;2-2;0-3;0-2

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: