*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 22 по 26 серпня 2017 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

 

1 день 22.08.2017 р. івторок)

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

18.30

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Меотіда, м. Маріуполь

6-7

1-1;2-2;2-2;1-2

2

19.45

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

Збірна Київщини

11-4

3-1;3-2;3-0;2-1

3

21.00

Збірна Харківської області

ХДВУФК №1, м. Харків

18-3

4-0;7-0;4-3;3-0

 

2 день 23.08.2017 р. ереда)

 

4

10.30

ХДВУФК №1, м. Харків

Меотіда, м. Маріуполь

3-7

0-4;2-1;1-2;0-0

5

11.45

Збірна Харківської області

Збірна Київщини

15-10

2-4;3-2;5-2;5-2

6

13.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

6-12

0-3;3-6;2-1;1-2

 

3 день 24.08.2017 р. (четвер)

 

7

10.30

ХДВУФК №1, м. Харків

Збірна Київщини

6-12

1-6;1-2;1-3;3-1

8

11.45

Меотіда, м. Маріуполь

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

3-6

1-2;0-1;1-2;1-1

9

13.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Збірна Харківської області

3-13

0-2;1-7;0-2;2-2

 

4 день 25.08.2017 р. (п'ятниця)

 

10

10.30

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

Збірна Харківської області

11-7

1-1;5-1;2-2;3-3

11

11.45

Збірна Київщини

Меотіда, м. Маріуполь

5-7

0-2;0-4;2-0;3-1

12

13.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

ХДВУФК №1, м. Харків

9-4

3-1;1-2;2-0;3-1

 

5 день 26.08.2017 р. (субота)

 

13

10.00

Меотіда, м. Маріуполь

Збірна Харківської області

9-11

3-3;2-1;2-4;2-3

14

11.15

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

ХДВУФК №1, м. Харків

17-6

7-1;3-2;3-3;4-0

15

12.30

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Збірна Київщини

4-7

1-4;0-1;2-2;1-0

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: