*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 22 по 26 серпня 2017 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

 

1 день 22.08.2017 р. івторок)

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

18.30

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Меотіда, м. Маріуполь

6-7

1-1;2-2;2-2;1-2

2

19.45

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

Збірна Київщини

11-4

3-1;3-2;3-0;2-1

3

21.00

Збірна Харківської області

ХДВУФК №1, м. Харків

18-3

4-0;7-0;4-3;3-0

 

2 день 23.08.2017 р. ереда)

 

4

10.30

ХДВУФК №1, м. Харків

Меотіда, м. Маріуполь

3-7

0-4;2-1;1-2;0-0

5

11.45

Збірна Харківської області

Збірна Київщини

15-10

2-4;3-2;5-2;5-2

6

13.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

6-12

0-3;3-6;2-1;1-2

 

3 день 24.08.2017 р. (четвер)

 

7

10.30

ХДВУФК №1, м. Харків

Збірна Київщини

6-12

1-6;1-2;1-3;3-1

8

11.45

Меотіда, м. Маріуполь

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

3-6

1-2;0-1;1-2;1-1

9

13.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Збірна Харківської області

3-13

0-2;1-7;0-2;2-2

 

4 день 25.08.2017 р. (п'ятниця)

 

10

10.30

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

Збірна Харківської області

11-7

1-1;5-1;2-2;3-3

11

11.45

Збірна Київщини

Меотіда, м. Маріуполь

5-7

0-2;0-4;2-0;3-1

12

13.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

ХДВУФК №1, м. Харків

9-4

3-1;1-2;2-0;3-1

 

5 день 26.08.2017 р. (субота)

 

13

10.00

Меотіда, м. Маріуполь

Збірна Харківської області

9-11

3-3;2-1;2-4;2-3

14

11.15

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

ХДВУФК №1, м. Харків

17-6

7-1;3-2;3-3;4-0

15

12.30

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Збірна Київщини

4-7

1-4;0-1;2-2;1-0

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: