*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чемпіонат Європи серед юніорів

З 10 по 17 вересня 2017 р. у місті Гзіра (Мальта) відбулася фінальна частина чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Юніорська збірна України посіла на турнірі 14 місце.

 

 

 

 

 

 

Група A

Група B

Група C

Група D

Хорватія

Іспанія

Сербія

Греція

Угорщина

Італія

Мальта

Росія

Чорногорія

Румунія

Грузія

Словаччина

Україна

Німеччина

Франція

Туреччина

 

1 день, 10.09.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

09.00

Угорщина

Україна

11-1 2-0;2-1;4-0;3-0

 

2 день, 11.09.2017р. (понеділок)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

2

10.15

Україна

Чорногорія

4-9 2-2;1-0;0-4;1-3

 

3 день, 12.09.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам
3 11.30 Хорватія

Україна

19-4 6-1;6-1;5-2;2-0

 

4 день, 13.09.2017 р. (середа)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам
4 20.00 Україна

Мальта

11-10

2-1;0-1;2-2;2-2;

пенальті 5-4

 

7 день, 16.09.2017 р. (субота) - гра за 13 місце

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам
5 17.30 Україна

Німеччина

8-12 0-5;2-4;2-3;4-0

 


 

PRELIMINARY ROUND 1

Час

Неділя, 10 Вер

Понеділок, 11 Вер

Вівторок, 12 Вер

09:00

M1

HUN - UKR

M9

TUR - SVK

M17

RUS - SVK

10:15

M2

SRB - GEO

M10

UKR - MNE

M18

ESP - GER

11:30

M3

GRE - SVK

M11

FRA - GEO

M19

CRO - UKR

12:45

M4

RUS - TUR

M12

GER- ROU

M20

GRE - TUR

15:00

M5

ITA - GER

M13

CRO - HUN

M21

ITA - ROU

16:15

M6

ESP - ROU

M14

GRE- RUS

M22

SRB - FRA

17:30

M7

CRO-MNE

M15

ESP - ITA

M23

HUN - MNE

18:45

M8

MLT- FRA

M16

SRB - MLT

M24

MLT - GEO

 

 

Час Середа, 13 Вер   Четвер, 14 Вер   П'ятниця, 15 Вер    
09:00 M25 - RM1 A4 – C4 M31 - QF1 L RM3 – L RM5      
10:30 M26 - RM2 B4 – D4 M32 - QF2 L RM4 – L RM6      
12:00 M27 - RM3 A2 – C3 M33 - QF3 W RM3 – D1      
          15:00 M37 - SF1 L QF3 – L QF5
16:00 M28 - RM4 C2 – A3 M34 - QF4 W RM4 – B1 16:30 M38 - SF2 L QF4 – L QF6
17:30 M29 - RM5 B2 – D3 M35 - QF5 W RM5 – C1 18:00 M39 - SF3 W QF3 – W QF5
19:00 M30 - RM6 D2 – B3 M36 - QF6 W RM6 – A1 19:30 M40 - SF4 W QF4 – W QF6

 

 

RANKINGS

Час

Субота, 16 Вер

Неділя, 17 Вер

15:00

M41 - 15TH/16TH

  L RM1 – L RM2

M45 - 7TH/8TH

L SF1 – L SF2

16:30

M42 - 13TH/14TH

  W RM1 – W RM2

M46 - 5TH/6TH

W SF1 – W SF2

18:00

M43 - 11TH/12TH

  L QF1 – L QF2

M47 - 3RD/4TH

L SF3 – L SF4

19:30

M44 - 9TH/10TH

  W QF1 – W QFS

M48 - 1ST/2ND

W SF3 – W SF4

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: