*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 22 по 24 вересня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "НСБ ЛВС" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

 

 

1 день, 22.09.2017 р. (п'ятниця)

 

гри
 

Час Команда (білі) Команда (сині) Рахунок По періодам

1

1630

Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполя

11-6 4-3;2-2;2-0;3-1

2

1745

Збірна Харківської області

ВК "Динамо", м. Львів

5-10 2-4;0-3;2-2;1-1

 

2 день, 23.09.2017 р. (субота)

 

гри

Час Команда (білі) Команда (сині) Рахунок По періодам

3

1000

Збірна Харківської області

Збірна Київщини

8-1 2-1;3-0;1-0;2-0

4

1115

ВК "Динамо", м. Львів

Збірна м. Маріуполя

25-6 6-1;6-2;4-1;9-2

5

1630

Збірна Харківської області

Збірна м. Маріуполя

18-3 4-3;4-0;4-0;6-0
6 1745 ВК "Динамо", м. Львів Збірна Київщини 17-4 5-0;4-2;5-1;3-1

 

3 день, 24.09.2017 р. (неділя)

 

гри

Час Команда (білі) Команда (сині) Рахунок По періодам

7

1000

Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполя

9-4 1-2;2-1;2-0;4-1

8

1115

ВК "Динамо", м. Львів Збірна Харківської області 11-5 5-1;3-1;3-2;0-1

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: