*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н.

З 23 по 27 жовтня 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться о 1300 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

1 день, 23.10.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

14.30

"Арена", м. Тбілісі

СОК "Євроспорт" - ЛУФК, м. Львів

26-3 6-2;9-0;6-1;5-0

2

15.45

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3-23 0-8;1-4;1-5;1-6
3 17.00

Збірна Харківської області

"Динамо", м. Ужгород

7-12 1-3;1-3;1-3;4-3
4 18.15

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 10-6 2-1;2-3;4-2;2-0
5 19.30

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів 12-13 2-3;3-3;3-5;4-2

 

2 день, 24.10.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

6

10.30

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса "Арена", м. Тбілісі 5-23 1-5;1-7;3-7;0-4

7

11.45

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

Збірна Харківської області 9-15 2-5;1-2;4-3;2-5
8 13.00

"Динамо", м. Ужгород

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

14-6 5-1;3-2;3-2;3-1

9

14.15 ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ
16-11 8-4;3-2;0-1;5-4

10

15.30

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 2-14 0-4;1-3;0-5;1-2

 

3 день, 25.10.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам
11

10.30

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

"Динамо", м. Ужгород 3-14 0-4;0-4;3-2;0-4

12

11.45

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів 3-27 0-9;2-3;0-6;1-9
13 13.00 Збірна Харківської області ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 18-8 2-1;6-1;6-2;4-4
14 14.15

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

13-10

3-2;2-5;6-0;2-3

15 15.30 "Арена", м. Тбілісі СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 24-8 4-2;10-3;6-2;4-1

 

4 день, 26.10.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

16

10.30

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

13-1 1-1;2-0;4-0;6-0

17

11.45

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

9-5 1-0;2-1;3-2;3-2
18 13.00 "Динамо", м. Ужгород "Арена", м. Тбілісі 7-14 1-6;4-3;1-5;1-0
19 14.15 ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів Збірна Харківської області 7-7 3-0;2-2;1-3;1-2
20 15.30

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 18-6 2-0;4-2;7-2;5-2

 

5 день, 27.10.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

21

09.30

ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів "Арена", м. Тбілісі 3-5 0-2;0-1;3-0;0-2

22

10.45

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 13-8 2-1;1-1;4-5;6-1
23 12.00

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

11-5 2-3;4-1;3-0;2-1
24 13.15

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

"Динамо", м. Ужгород 1-18 1-1;0-6;0-4;0-7
25 14.30 Збірна Харківської області СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 18-5 3-1;5-0;7-2;3-2

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: