*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н.

З 23 по 27 жовтня 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться о 1300 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

1 день, 23.10.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

14.30

"Арена", м. Тбілісі

СОК "Євроспорт" - ЛУФК, м. Львів

26-3 6-2;9-0;6-1;5-0

2

15.45

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3-23 0-8;1-4;1-5;1-6
3 17.00

Збірна Харківської області

"Динамо", м. Ужгород

7-12 1-3;1-3;1-3;4-3
4 18.15

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 10-6 2-1;2-3;4-2;2-0
5 19.30

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів 12-13 2-3;3-3;3-5;4-2

 

2 день, 24.10.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

6

10.30

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса "Арена", м. Тбілісі 5-23 1-5;1-7;3-7;0-4

7

11.45

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

Збірна Харківської області 9-15 2-5;1-2;4-3;2-5
8 13.00

"Динамо", м. Ужгород

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

14-6 5-1;3-2;3-2;3-1

9

14.15 ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ
16-11 8-4;3-2;0-1;5-4

10

15.30

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 2-14 0-4;1-3;0-5;1-2

 

3 день, 25.10.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам
11

10.30

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

"Динамо", м. Ужгород 3-14 0-4;0-4;3-2;0-4

12

11.45

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів 3-27 0-9;2-3;0-6;1-9
13 13.00 Збірна Харківської області ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 18-8 2-1;6-1;6-2;4-4
14 14.15

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

13-10

3-2;2-5;6-0;2-3

15 15.30 "Арена", м. Тбілісі СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 24-8 4-2;10-3;6-2;4-1

 

4 день, 26.10.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

16

10.30

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

13-1 1-1;2-0;4-0;6-0

17

11.45

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

9-5 1-0;2-1;3-2;3-2
18 13.00 "Динамо", м. Ужгород "Арена", м. Тбілісі 7-14 1-6;4-3;1-5;1-0
19 14.15 ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів Збірна Харківської області 7-7 3-0;2-2;1-3;1-2
20 15.30

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 18-6 2-0;4-2;7-2;5-2

 

5 день, 27.10.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

21

09.30

ДЮСШ-3 ЛУФК, м. Львів "Арена", м. Тбілісі 3-5 0-2;0-1;3-0;0-2

22

10.45

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 13-8 2-1;1-1;4-5;6-1
23 12.00

КДЮСШ "Динамо" -

СДЮШОР №9, м. Київ

СОК "Євроспорт" - ЛУФК,

м. Львів

11-5 2-3;4-1;3-0;2-1
24 13.15

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

"Динамо", м. Ужгород 1-18 1-1;0-6;0-4;0-7
25 14.30 Збірна Харківської області СДЮСШОР-ДНУ, м. Дніпро 18-5 3-1;5-0;7-2;3-2
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: