*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок

З 04 по 08 жовтня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок за участю національних збірних команд Ізраїлю, Мальти, Румунії, Словаччини, Швейцарії, Чехії та України.

Делегат змагань - Деян Перішич (Сербія).

 

Збірна команда нашої країни посіла четверте місце у групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Сербії.

 

 

 

1 день, 04.10.2017 р. (середа)

 

1 20.00 Україна Словаччина 5-9 0-1;2-1;1-3;2-4

 

2 день, 05.10.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам
2 12.00 Україна Ізраїль 6-8 2-1;1-2;2-3;1-2
3 20.00 Румунія Україна 2-10 1-1;0-2;0-3;1-4

 

3 день, 06.10.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам
4 17.00 Швейцарія

Україна

6-9 3-3;1-3;1-2;1-1

 

4 день, 07.10.2017 р. (субота)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам
5 20.00 Чехія Україна 8-5 2-1;1-2;3-0;2-2

 

5 день, 08.10.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам
6 12.00 Україна Мальта 9-2 3-1;3-1;1-0;2-0

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10