*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 07 по 10 грудня 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Капінус В. (МК), Махарадзе Г. (НК), Островський М. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.)

 

  Виклики

 

1 день, 07.12.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

20.30

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

Збірна Харківської області

9-10 3-3;1-2;2-3;3-2

2

21.45

Збірна Київщини

ВК "Маріуполь"

6-11 0-1;4-1;0-6;2-3
3 23.00

"Динамо", м. Львів

ЛДУФК - "Динамо" - 2, м. Львів

17-1 4-1;5-0;4-0;4-0

 

2 день, 08.12.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

10.00

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь"

17-5 3-1;2-1;5-2;7-1

5

11.15

ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

Збірна Київщини

4-6 1-1;2-1;0-2;1-2
6 12.30

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків
"Динамо", м. Львів 6-11 0-4;2-2;2-3;2-2
7 20.30 Збірна Київщини

Збірна Харківської області

3-19 1-3;1-1;1-6;0-9
8 21.45 ВК "Маріуполь" "Динамо", м. Львів 6-14 3-3;1-2;1-7;1-2
9 23.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів
18-5 5-1;5-1;4-2;4-1

 

3 день, 09.12.2017 р. (субота)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

19.00

Збірна Харківської області

  ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

19-3 5-0;4-1;4-1;6-1

11

20.15

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

ВК "Маріуполь"

11-7 2-2;1-1;3-2;5-2
12 21.30 "Динамо", м. Львів Збірна Київщини 20-3 4-0;5-0;5-1;6-2

 

4 день, 10.12.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

08.30

ВК "Маріуполь"

  ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

6-7 2-2;1-2;3-2;0-1

14

09.45

Збірна Київщини

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

4-7 1-2;1-1;1-1;1-3
15 11.00 "Динамо", м. Львів

Збірна Харківської області

7-6 1-4;2-0;4-0;0-2

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10