*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 16 по 19 листопада 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді туру: Веремєєв К. (І-ша кат.), Гончаров С. (МК), Чобіт Т. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. (МК) та Гавриленко В. (І-ша кат.).

 

 

 

 

  Виклики

1 день, 16.11.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

19.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

Збірна Харківської області

3-12 1-2;0-3;1-1;1-6

2

20.15

Збірна Київщини

ВК "Маріуполь"

3-8 1-3;0-0;1-1;1-4
3 21.30

"Динамо", м. Львів

ЛДУФК - "Динамо" - 2, м. Львів

16-1 1-0;3-0;7-0;5-1

 

2 день, 17.11.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

8.30

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь"

10-4 3-0;2-1;5-2;0-1

5

9.45

ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

Збірна Київщини

4-5 1-0;0-0;0-3;3-2
6 11.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків
"Динамо", м. Львів 2-21 0-7;0-6;1-4;1-4
7 19.00 Збірна Київщини

Збірна Харківської області

4-13 1-2;0-1;1-8;2-2
8 20.15 ВК "Маріуполь" "Динамо", м. Львів 3-25 1-7;1-4;1-8;0-6
9 21.30

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів
9-2 1-1;2-0;2-1;4-0

 

3 день, 18.11.2017 р. (субота)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

19.00

Збірна Харківської області

  ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

10-3 2-1;5-0;1-1;2-1

11

20.15

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

ВК "Маріуполь"

9-7 1-2;2-2;2-2;4-1
12 21.30 "Динамо", м. Львів Збірна Київщини 27-0 7-0;6-0;7-0;7-0

 

4 день, 19.11.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

08.30

ВК "Маріуполь"

  ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

10-6 2-3;3-1;3-1;2-1

14

09.45

"Динамо", м. Львів

Збірна Харківської області

5-8 1-2;2-2;2-0;0-4
15 11.00 Збірна Київщини

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

8-13 0-3;3-3;1-5;4-2

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10