*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 16 по 19 листопада 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді туру: Веремєєв К. (І-ша кат.), Гончаров С. (МК), Чобіт Т. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. (МК) та Гавриленко В. (І-ша кат.).

 

 

 

 

  Виклики

1 день, 16.11.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

19.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

Збірна Харківської області

3-12 1-2;0-3;1-1;1-6

2

20.15

Збірна Київщини

ВК "Маріуполь"

3-8 1-3;0-0;1-1;1-4
3 21.30

"Динамо", м. Львів

ЛДУФК - "Динамо" - 2, м. Львів

16-1 1-0;3-0;7-0;5-1

 

2 день, 17.11.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

8.30

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь"

10-4 3-0;2-1;5-2;0-1

5

9.45

ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

Збірна Київщини

4-5 1-0;0-0;0-3;3-2
6 11.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків
"Динамо", м. Львів 2-21 0-7;0-6;1-4;1-4
7 19.00 Збірна Київщини

Збірна Харківської області

4-13 1-2;0-1;1-8;2-2
8 20.15 ВК "Маріуполь" "Динамо", м. Львів 3-25 1-7;1-4;1-8;0-6
9 21.30

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів
9-2 1-1;2-0;2-1;4-0

 

3 день, 18.11.2017 р. (субота)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

19.00

Збірна Харківської області

  ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

10-3 2-1;5-0;1-1;2-1

11

20.15

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

ВК "Маріуполь"

9-7 1-2;2-2;2-2;4-1
12 21.30 "Динамо", м. Львів Збірна Київщини 27-0 7-0;6-0;7-0;7-0

 

4 день, 19.11.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

08.30

ВК "Маріуполь"

  ЛДУФК - "Динамо" - 2,

м. Львів

10-6 2-3;3-1;3-1;2-1

14

09.45

"Динамо", м. Львів

Збірна Харківської області

5-8 1-2;2-2;2-0;0-4
15 11.00 Збірна Київщини

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

8-13 0-3;3-3;1-5;4-2

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: