*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 13 по 15 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Судді туру: Гончаров С. (МК), Вишневська С. (МК), Махарадзе Г. (НК), Веремєєв К. (І-ша кат.)

 

 

 

  Виклики

 

1 день, 13.02.2018 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

11.00

Збірна Харківської області

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

9-5 0-1;4-1;4-1;1-2

2

12.15

ВК "Маріуполь"

"Динамо", м. Львів

6-15 3-4;1-3;1-5;1-3

 

2 день, 14.02.2018 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

10.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

"Динамо", м. Львів

5-11 1-3;1-0;1-3;2-5

4

15.00

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь"

11-4 2-1;3-1;1-1;5-1

 

3 день, 15.02.2018 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

11.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 ВК "Маріуполь"

6-7 1-1;2-3;3-1;0-2

6

12.15

Збірна Харківської області

"Динамо", м. Львів

5-9 3-2;1-4;1-2;0-1

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10