*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група Г) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 23 по 25 лютого 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

  Виклики

1 день 23.02.2018 р. (п’ятниця)

 

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

  Рахунок

За періодами

1

13.00

«ДИНАМО» м. Ужгород

ДЮСШ «Водне поло»

м. Одеса 

30-3

10-0;8-2;5-1;7-0

2

14.30

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро -1

 «ДНУ - ДНІПРО»

м. Дніпро -2

15-5

6-0;3-1;4-3;2-1

            

2 день 24.02.2018 р. (субота)

 

3

12.30

 «ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро -1

 «ДИНАМО» м. Ужгород

4-9

0-2;1-3;0-2;3-2

4

13.45

 «ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро -2

 ДЮСШ «Водне поло»

м. Одеса 

5-12

0-3;1-5;3-2;1-2

 

 3 день 25.02.2018 р. неділя

 

5

10.30

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро -2

«ДИНАМО» м. Ужгород

1-13

0-1;0-5;1-6;0-1

6

11.45

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро -1

ДЮСШ «Водне поло»

м. Одеса 

20-5

5-0;5-1;6-1;4-3

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: