*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи серед чоловіків

24 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків між національними збірними командами України та Туреччини.

 

Рахунок 8-8 (0-3; 3-2; 2-1; 3-2).

 

Нагадаємо, що друга гра плей-офф відбудеться у м. Стамбул (Туреччина) 03 березня 2018 р.

 

  Виклики

 

 

Склад національної збірної команди України з водного поло на гру плей-офф (І серія) зі збірною командою Туреччини:

 

Гравець
1 Петров Віталій (капітан)
2 Джура Орест
3 Маметьєв Юрій
4 Ратков Максим
5 Дядюра Олександр
6 Єрмаков Олександр
7 Апостол Микита
8 Абрамов Олександр
9 Бабаєнко Владислав
10 Гусаков Денис
11 Наволоков Кирило
12 Грищук Роман
13 Нікольський Костянтин

 

Тренери: Завізіон Валерій Михайлович, Євтушок Олександр Юрійович.

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н. (фінальний тур)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10

 

Юніори 2004 р.н. (фінальний тур)

Команда Місце
Збірна Харківської обл.  
ДЮСШ "Динамо", м. Ужгород  
СОК "Євроспорт", м. Львів  
СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл.  
СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

 
ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів