*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 23 по 25 лютого 2018 р. у місті Києві на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 лютого о 16:00 в басейні Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

  Виклики

 

1 день 23.02.2018 г. (пятниця)

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

1

17.00

ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

"Аквапарк", м. Львів

1-26 1-5;0-6;0-7;0-8

2

18.30

"Кияночка" - СДЮШОР-9,

м. Київ

СДЮШОР-9, м. Київ

7-15 0-2;2-7;2-5;3-1

                                    

2 день 24.02.2018 г. (субота)

3

17.00

"Аквапарк", м. Львів

"Кияночка" - СДЮШОР-9,

м. Київ

12-7 2-1;3-4;5-1;2-1

4

18.15

СДЮШОР-9, м. Київ

 ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

24-2 7-0;4-0;7-1;6-1

 

 3 день 25.02.2018 г. (неділя)

5

10.00

"Кияночка" - СДЮШОР-9,

м. Київ

ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

12-4 3-0;4-0;3-3;2-1

6

11.15

"Аквапарк", м. Львів

СДЮШОР-9, м. Київ

6-9 2-3;3-4;0-1;0-1

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10