*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 12 по 15 березня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 12 березня о 09:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

№ гри Час Команда (білі) Команда (сині) Рахунок За періодами

 

12 березня 2018 (понеділок)

 

1

10.45 - 11.45

Збірна Харківської області 3

Львів

1-24 0-6,1-6,0-6,0-6
2

11.45 – 12.45

Збірна Харківської області 1

Дніпро

10-4 3-0,2-0,4-0,1-4
3

12.45 – 13.45

Збірна Харківської області  2

"Динамо" Київ

17-1 2-0,4-0,5-1,6-0
4

13.45 - 14.45

Збірна Харківської області 4

Маріуполь

1-13 0-4,1-0,0-6,0-3

 

13 березня 2018 (вівторок)

 

5

10.45 - 11.45

Збірна Харківської області 3

"Динамо" Київ

10-2 3-0,2-0,1-1,4-1
6

11.45 – 12.45

Збірна Харківської області 1

Маріуполь

9-4 3-1,2-2,3-0,1-1
7

12.45 – 13.45

Збірна Харківської області 4

Львів

1-15 1-4,0-5,0-3,0-3
8

13.45 - 14.45

Збірна Харківської області 2

Дніпро

7-7 1-1,1-1,3-2,2-3

 

14 березня 2018 (середа)

 

9

9.45 - 10.45

Дніпро

Збірна Харківської області 4

12-1 3-0,2-0,2-0,5-1
10

10.45 - 11.45

Збірна Харківської області 2

Львів

1-10 0-4,1-3,0-3,0-0
11

15.00 - 16.00

"Динамо" Київ

Збірна Харківської області 1

0-23 0-8,0-6,0-6,0-3
12

21.30 - 22.30

Збірна Харківської області 3

Маріуполь

2-13 0-5,0-0,1-6,1-2
 

15 березня 2018 (четвер)

 

13

9.45 - 10.45

Збірна Харківської області 3

Дніпро

1-12 0-6,0-2,0-4,1-0
14

10.45 - 11.45.

Збірна Харківської області 4

"Динамо" Київ

5-2 1-0,0-0,3-0,1-1
15

11.45 – 12.45.

Збірна Харківської області 1

Львів

9-9 2-2,2-1,2-2,3-4
26

12.45 – 13.45

Збірна Харківської області 2

Маріуполь

2-6 0-1,1-2,0-1,1-2

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

25-27.05.18

 

 

м. Львів,

басейн ЗСУ "ЦСКУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 40 1
 Збірна Харківської області 35 2
 ВК "Маріуполь" 9 3
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 6 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6