*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 12 по 15 березня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 12 березня о 09:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

№ гри Час Команда (білі) Команда (сині) Рахунок За періодами

 

12 березня 2018 (понеділок)

 

1

10.45 - 11.45

Збірна Харківської області 3

Львів

1-24 0-6,1-6,0-6,0-6
2

11.45 – 12.45

Збірна Харківської області 1

Дніпро

10-4 3-0,2-0,4-0,1-4
3

12.45 – 13.45

Збірна Харківської області  2

"Динамо" Київ

17-1 2-0,4-0,5-1,6-0
4

13.45 - 14.45

Збірна Харківської області 4

Маріуполь

1-13 0-4,1-0,0-6,0-3

 

13 березня 2018 (вівторок)

 

5

10.45 - 11.45

Збірна Харківської області 3

"Динамо" Київ

10-2 3-0,2-0,1-1,4-1
6

11.45 – 12.45

Збірна Харківської області 1

Маріуполь

9-4 3-1,2-2,3-0,1-1
7

12.45 – 13.45

Збірна Харківської області 4

Львів

1-15 1-4,0-5,0-3,0-3
8

13.45 - 14.45

Збірна Харківської області 2

Дніпро

7-7 1-1,1-1,3-2,2-3

 

14 березня 2018 (середа)

 

9

9.45 - 10.45

Дніпро

Збірна Харківської області 4

12-1 3-0,2-0,2-0,5-1
10

10.45 - 11.45

Збірна Харківської області 2

Львів

1-10 0-4,1-3,0-3,0-0
11

15.00 - 16.00

"Динамо" Київ

Збірна Харківської області 1

0-23 0-8,0-6,0-6,0-3
12

21.30 - 22.30

Збірна Харківської області 3

Маріуполь

2-13 0-5,0-0,1-6,1-2
 

15 березня 2018 (четвер)

 

13

9.45 - 10.45

Збірна Харківської області 3

Дніпро

1-12 0-6,0-2,0-4,1-0
14

10.45 - 11.45.

Збірна Харківської області 4

"Динамо" Київ

5-2 1-0,0-0,3-0,1-1
15

11.45 – 12.45.

Збірна Харківської області 1

Львів

9-9 2-2,2-1,2-2,3-4
26

12.45 – 13.45

Збірна Харківської області 2

Маріуполь

2-6 0-1,1-2,0-1,1-2

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10