*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 23 по 25 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

 1 день, 22.04.2018 р. неділя

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

1

12.00

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

«ШВСМ - ХПІ»-

Зб. Харківської обл.

5-5

1-1,0-1,1-3,3-0

 

 2 день, 23.04.2018 р. понеділок

2

13.00

 «ШВСМ - ХПІ»-

Зб. Харківської обл.

  Збірна Донецької області

10-9

2-1,2-4,3-3,3-1

3

14.15

 «ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

 «СДЮШОР №9» м. Київ

7-4

1-0,2-0,1-3,3-1

 

3 день, 24.04.2018 р. вівторок

4

13.00

«СДЮШОР №9» м. Київ

«ШВСМ - ХПІ»-

Зб. Харківської обл.

9-5

1-1,4-0,1-2,3-2

5

14.15

«ДНУ-ДНІПРО»

м. Дніпро

Збірна Донецької області

7-6

2-1,2-0,1-4,2-1

 

4 день, 25.04.2018 р. середа

6

10.00

«СДЮШОР №9» м. Київ

  Збірна Донецької області

5-4

1-0,1-1,2-2,1-1

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

25-27.05.18

 

 

м. Львів,

басейн ЗСУ "ЦСКУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 40 1
 Збірна Харківської області 35 2
 ВК "Маріуполь" 9 3
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 6 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6