*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 11 по 15 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день 11.04.2018 г. середа

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

ДЮСШ №3, м. Львів

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

0-32

0-5,0-7,0-9,0-11

 

14.15

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

 

 

 

2

14.30

Динамо, м. Ужгород

  ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

0-10

-

            

2 день 12.04.2018 г. четвер

3

14.00

  Динамо, м. Київ

  Динамо, м. Ужгород

1-21

1-7,0-4,0-7,0-3

4

15.15

  ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

  ДЮСШ №3, м. Львів

24-5

3-1,7-1,8-2,6-1

 

 3 день 13.04.2018 г. пятниця

5

14.00

ДЮСШ №3, м. Львів

Динамо, м. Київ

3-8

1-1,0-2,1-3,1-2

6

15.15

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

13-2

2-0,4-0,2-1,5-1

 

4 день 14.04.2018 г. субота

7

11.00

  Динамо, м. Ужгород

  ДЮСШ №3, м. Львів

22-0

4-0,5-0,5-0,8-0

8

12.15

  Динамо, м. Київ

  КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

1-18

1-4,0-7,0-2,0-5

 

5 день 15.04.2018 г. неділя

9

10.00

  КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

  Динамо, м. Ужгород

6-9

2-1,2-2,0-4,2-2

10

11.15

  ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

  Динамо, м. Київ

16-3

5-0,3-1,3-2,5-0

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: