*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 11 по 15 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день 11.04.2018 г. середа

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

ДЮСШ №3, м. Львів

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

0-32

0-5,0-7,0-9,0-11

 

14.15

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

 

 

 

2

14.30

Динамо, м. Ужгород

  ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

0-10

-

            

2 день 12.04.2018 г. четвер

3

14.00

  Динамо, м. Київ

  Динамо, м. Ужгород

1-21

1-7,0-4,0-7,0-3

4

15.15

  ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

  ДЮСШ №3, м. Львів

24-5

3-1,7-1,8-2,6-1

 

 3 день 13.04.2018 г. пятниця

5

14.00

ДЮСШ №3, м. Львів

Динамо, м. Київ

3-8

1-1,0-2,1-3,1-2

6

15.15

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

13-2

2-0,4-0,2-1,5-1

 

4 день 14.04.2018 г. субота

7

11.00

  Динамо, м. Ужгород

  ДЮСШ №3, м. Львів

22-0

4-0,5-0,5-0,8-0

8

12.15

  Динамо, м. Київ

  КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

1-18

1-4,0-7,0-2,0-5

 

5 день 15.04.2018 г. неділя

9

10.00

  КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

  Динамо, м. Ужгород

6-9

2-1,2-2,0-4,2-2

10

11.15

  ДНУ – ДНІПРО, м. Дніпро

  Динамо, м. Київ

16-3

5-0,3-1,3-2,5-0

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: