*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 28 березня по 01 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 28 березня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день 28.03.2018 г. середа

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

КВВС АКВАПАРК м. Львів

9-20

2-5,0-2,5-6,2-7

 

14.15

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

 

 

 

2

14.30

ДЮСШ №3 м. Львів

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

1-19

0-6,0-6,1-2,0-5

3

15.45

ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

 СДЮШОР №9 м. Київ

4-2

2-1,1-0,1-0,0-1

            

 2 день 29.03.2018 г. четвер

4

12.00

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

11-10

5-1,3-6,1-1,2-2

5

13.15

 СДЮШОР №9 м. Київ

 ДЮСШ №3 м. Львів

13-3

3-0,2-0,5-3,3-0

6

14.30

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

 ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

5-8

2-0,0-4,2-2,1-2

 

 3 день 30.03.2018 г. пятниця

7

12.00

ЄВРОСПОРТ м. Львів

СДЮШОР №9 м. Київ

4-4

1-0,1-0,1-,0,1-4

8

13.15

ДЮСШ №3 м. Львів

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

2-14

0-3,0-5,1-2,1-4

9

14.30

ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

КВВС АКВАПАРК м. Львів

13-7

4-2,3-0,3-2,3-3

 

4 день 31.03.2018 г. субота

10

10.00

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

 СДЮШОР №9 м. Київ

11-5

5-2,3-0,2-1,1-2

11

11.15

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

8-8

2-1,2-3,1-3,3-1

12

12.30

 ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

 ДЮСШ №3 м. Львів

15-1

3-0,4-0,2-0,6-1

 

5 день 01.04.2018 г. неділя

13

09.30

 ДЮСШ №3 м. Львів

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

4-13

1-1,1-3,2-6,0-3

14

10.45

 СДЮШОР №9 м. Київ

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

3-2

0-1,1-1,1-0,1-0

15

12.00

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

 ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

4-7

1-2,0-2,1-2,2-1

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: