*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 28 березня по 01 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 28 березня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день 28.03.2018 г. середа

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

КВВС АКВАПАРК м. Львів

9-20

2-5,0-2,5-6,2-7

 

14.15

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

 

 

 

2

14.30

ДЮСШ №3 м. Львів

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

1-19

0-6,0-6,1-2,0-5

3

15.45

ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

 СДЮШОР №9 м. Київ

4-2

2-1,1-0,1-0,0-1

            

 2 день 29.03.2018 г. четвер

4

12.00

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

11-10

5-1,3-6,1-1,2-2

5

13.15

 СДЮШОР №9 м. Київ

 ДЮСШ №3 м. Львів

13-3

3-0,2-0,5-3,3-0

6

14.30

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

 ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

5-8

2-0,0-4,2-2,1-2

 

 3 день 30.03.2018 г. пятниця

7

12.00

ЄВРОСПОРТ м. Львів

СДЮШОР №9 м. Київ

4-4

1-0,1-0,1-,0,1-4

8

13.15

ДЮСШ №3 м. Львів

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

2-14

0-3,0-5,1-2,1-4

9

14.30

ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

КВВС АКВАПАРК м. Львів

13-7

4-2,3-0,3-2,3-3

 

4 день 31.03.2018 г. субота

10

10.00

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

 СДЮШОР №9 м. Київ

11-5

5-2,3-0,2-1,1-2

11

11.15

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

8-8

2-1,2-3,1-3,3-1

12

12.30

 ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

 ДЮСШ №3 м. Львів

15-1

3-0,4-0,2-0,6-1

 

5 день 01.04.2018 г. неділя

13

09.30

 ДЮСШ №3 м. Львів

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

4-13

1-1,1-3,2-6,0-3

14

10.45

 СДЮШОР №9 м. Київ

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

3-2

0-1,1-1,1-0,1-0

15

12.00

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

 ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

4-7

1-2,0-2,1-2,2-1

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

25-27.05.18

 

 

м. Львів,

басейн ЗСУ "ЦСКУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 40 1
 Збірна Харківської області 35 2
 ВК "Маріуполь" 9 3
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 6 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6