*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 24 по 28 березня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 24 березня о 11:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

1 день 24.03.2018 р., (субота)

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

1

12.00

ДЮСШ Одеса

МС СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової (мікс)

2-11 1-3,1-2,0-3,0-3

2

13.00

ВА ім. О. Баркалова

  Збірна Харківської області

0-16 0-5,0-4,0-5,0-2

            

2 день 25.03.2018 р., (неділя)

3

19.00

ДЮСШ Одеса

  ВК Ужгород

6-8

3-1,0-2,1-2,2-3

4

20.00

Збірна Харківської області

 МС СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової (мікс)

5-10

0-1,1-3,2-3,2-3

 

 

3 день 26.03.2018 р., (понеділок)

5

12.00

ДЮСШ Одеса

Збірна Харківської області

11-15

1-3,4-4,1-3,5-5

6

13.00

ВК Ужгород

ВА ім. О. Баркалова

13-1

5-0,3-0,0-1,5-0

 

4 день 27.03.2018 р., (вівторок)

7

12.00

ДЮСШ Одеса

ВА ім. О. Баркалова

16-3

3-1,4-0,3-2,6-0

8

13.00

ВК Ужгород

 МС СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової (мікс)

4-9

1-2,1-3,2-3,0-1

 

5 день 28.03.2018 р., (середа)

9

09.45

ВК Ужгород

Збірна Харківської області

9-7

2-1,1-2,4-1,2-3

10

11.45

 МС СДЮСШОР ім.

Я. Клочкової (мікс)

ВА ім. О. Баркалова

14-2

3-0,4-1,3-1,4-0

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: