*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

V тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 19 по 21 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся V тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.).

 

Мандатна комісія відбудеться 19 квітня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

1 день, 19.04.2018 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

11.30

Збірна Харківської області

"НТУ-ХПІ" ШВСМ, м. Харків

9-4

1-0,3-2,0-1,5-1

2

12.15

"Динамо", м. Львів

ВК "Маріуполь"

18-4 4-0,5-1,2-2,7-1

 

2 день, 20.04.2018 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

11.00

"НТУ-ХПІ" ШВСМ, м. Харків

"Динамо", м. Львів

2-13 1-3,0-3,1-3,0-4

4

12.15

ВК "Маріуполь"

Збірна Харківської області

4-9 1-2,0-5,2-1,1-1

 

3 день, 21.04.2018 р. (субота)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

12.20

"НТУ-ХПІ" ШВСМ, м. Харків

ВК "Маріуполь"

6-9 2-2,1-3,2-2,1-2

6

19.00

Збірна Харківської області

"Динамо", м. Львів

7*-5

2-1,0-1,0-1,1-0

(по пенальті 4-2)

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: