*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 10 по 14 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 10 квітня о 10:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

10 квітня 2018 р. вівторок

Рахунок По періодам

11.30

Вхід до басейну

   

12.00- 13.15

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

Збірна Харківської області 1

1-10 1-2,0-2,0-2,0-4

13.15 -13.30

Парад відкриття

   

13.30-14.45

ДЮСШ м. Одеса

ВА ім О. Баркалова – ХДВУФК №1

30-1 9-0,8-0,7-0,6-1

11 квітня 2018 р. середа

9.15

Вхід до басейну

 

   

9.45 – 10.45

Збірна Харківської області 2

ДЮСШ м. Одеса

4-13 0-3,2-4,0-4,2-2

10.45 – 11.45

ВА ім. О. Баркалова – ХДВУФК №1

Збірна Харківської області 1

1-25 0-5,1-7,0-7,0-6

12 квітня 2018 р. четвер

11.30

Вхід до басейну

 

   

12.00 – 13.15

Збірна Харківської області 2

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

7-3 2-1,1-0,1-1,3-1

13.15 – 14.30

ДЮСШ м. Одеса

Збірна Харківської області 1

7-6 2-1,2-2,2-2,1-1

13квітня 2018 р. п′ятниця

11.30

Вхід до басейну

 

   

12.00 – 13.15

ДЮСШ м. Одеса

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

11-2 3-0,3-0,2-1,3-1

13.15 – 14.30

Збірна Харківської області 2

ВА ім О. Баркалова – ХДВУФК №1

13-2 1-1,6-0,4-1,2-0

14 квітня 2018 р. субота

11.30

Вхід до басейну

 

   

12.00 – 13.00

Збірна Харківської області 1

Збірна Харківської області 2

11-0 2-0,3-0,1-0,5-0

13.00 – 14.30

ВА ім О. Баркалова – ХДВУФК №1

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

0-15 0-5,0-3,0-3,0-4

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10