*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 10 по 14 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 10 квітня о 10:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

10 квітня 2018 р. вівторок

Рахунок По періодам

11.30

Вхід до басейну

   

12.00- 13.15

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

Збірна Харківської області 1

1-10 1-2,0-2,0-2,0-4

13.15 -13.30

Парад відкриття

   

13.30-14.45

ДЮСШ м. Одеса

ВА ім О. Баркалова – ХДВУФК №1

30-1 9-0,8-0,7-0,6-1

11 квітня 2018 р. середа

9.15

Вхід до басейну

 

   

9.45 – 10.45

Збірна Харківської області 2

ДЮСШ м. Одеса

4-13 0-3,2-4,0-4,2-2

10.45 – 11.45

ВА ім. О. Баркалова – ХДВУФК №1

Збірна Харківської області 1

1-25 0-5,1-7,0-7,0-6

12 квітня 2018 р. четвер

11.30

Вхід до басейну

 

   

12.00 – 13.15

Збірна Харківської області 2

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

7-3 2-1,1-0,1-1,3-1

13.15 – 14.30

ДЮСШ м. Одеса

Збірна Харківської області 1

7-6 2-1,2-2,2-2,1-1

13квітня 2018 р. п′ятниця

11.30

Вхід до басейну

 

   

12.00 – 13.15

ДЮСШ м. Одеса

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

11-2 3-0,3-0,2-1,3-1

13.15 – 14.30

Збірна Харківської області 2

ВА ім О. Баркалова – ХДВУФК №1

13-2 1-1,6-0,4-1,2-0

14 квітня 2018 р. субота

11.30

Вхід до басейну

 

   

12.00 – 13.00

Збірна Харківської області 1

Збірна Харківської області 2

11-0 2-0,3-0,1-0,5-0

13.00 – 14.30

ВА ім О. Баркалова – ХДВУФК №1

КЗ СДЮШОР ім. Я. Клочкової

(м. Харків)

0-15 0-5,0-3,0-3,0-4

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: