*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 25 по 29 квітня 2018 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед  команд вищої ліги та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 25 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 25.04.2018 р. середа

ігор

   Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

13.00

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

ДИНАМО м. Київ

39-2

 8-1,6-0,12-0,13-1

2

14.15

Харківська область -1

Харківська область -2

15-3

5-1,5-1,3-1,2-0

3

15.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

Меотіда м. Маріуполь

7-14

1-1,1-6,2-4,3-3

               

2 день, 26.04.2018 р. четвер

4

12.00

 Харківська область -1

ДИНАМО м. Київ

46-0

9-0,11-0,13-0,13-0

5

13.15

Меотіда м. Маріуполь

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

7-10

1-3,2-3,2-3,2-1

6

14.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

Харківська область -2

7-7

3-0,1-2,1-3,2-2

           

3 день, 27.04.2018 р. п’ятниця

7

12.00

ДИНАМО м. Київ

Меотіда м. Маріуполь

3-19

1-7,1-4,0-5,1-3

8

13.15

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

  Харківська область -2

14-3

3-0,4-1,3-1,4-1

9

14.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

 Харківська область -1

6-20

0-3,3-6,1-6,2-5

            

4 день, 28.04.2018 р. субота

10

10.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

6-13

1-5,0-1,2-2,3-5

11

11.45

Харківська область -1

Меотіда м. Маріуполь

13-6

4-0,3-2,5-2,1-2

12

13.00

Харківська область -2

ДИНАМО м. Київ

19-3

5-1,5-0,3-1,6-1

 

5 день, 29.04.2018 р. неділя

13

09.00

Меотіда м. Маріуполь

Харківська область -2

11-7

3-1,4-0,3-4,1-2

14

10.15

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

Харківська область -1

8-5

1-1,3-1,1-1,3-2

15

11.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

ДИНАМО м. Київ

16-5

5-0,4-0,3-2,4-3

 

12.45

Нагородження, парад закриття

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10