*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 25 по 29 квітня 2018 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед  команд вищої ліги та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 25 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 25.04.2018 р. середа

ігор

   Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

13.00

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

ДИНАМО м. Київ

39-2

 8-1,6-0,12-0,13-1

2

14.15

Харківська область -1

Харківська область -2

15-3

5-1,5-1,3-1,2-0

3

15.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

Меотіда м. Маріуполь

7-14

1-1,1-6,2-4,3-3

               

2 день, 26.04.2018 р. четвер

4

12.00

 Харківська область -1

ДИНАМО м. Київ

46-0

9-0,11-0,13-0,13-0

5

13.15

Меотіда м. Маріуполь

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

7-10

1-3,2-3,2-3,2-1

6

14.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

Харківська область -2

7-7

3-0,1-2,1-3,2-2

           

3 день, 27.04.2018 р. п’ятниця

7

12.00

ДИНАМО м. Київ

Меотіда м. Маріуполь

3-19

1-7,1-4,0-5,1-3

8

13.15

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

  Харківська область -2

14-3

3-0,4-1,3-1,4-1

9

14.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

 Харківська область -1

6-20

0-3,3-6,1-6,2-5

            

4 день, 28.04.2018 р. субота

10

10.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

6-13

1-5,0-1,2-2,3-5

11

11.45

Харківська область -1

Меотіда м. Маріуполь

13-6

4-0,3-2,5-2,1-2

12

13.00

Харківська область -2

ДИНАМО м. Київ

19-3

5-1,5-0,3-1,6-1

 

5 день, 29.04.2018 р. неділя

13

09.00

Меотіда м. Маріуполь

Харківська область -2

11-7

3-1,4-0,3-4,1-2

14

10.15

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

Харківська область -1

8-5

1-1,3-1,1-1,3-2

15

11.30

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

ДИНАМО м. Київ

16-5

5-0,4-0,3-2,4-3

 

12.45

Нагородження, парад закриття

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Фінал КУ серед чоловіків

 

 

23-24.06.18

 

 

м. Львів,

басейн "ЦСК ЗСУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6