*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Оголошення

Кафедра водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує всіх у 2018 році на навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», спеціалізація – тренерська діяльність в обраному виді спорту (за видами спорту: плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслувальний слалом).

 

 

Термін навчання:

(рекомендується молодим спортсменам, які мають намір стати кваліфікованими тренерами);

(рекомендується для молодих тренерів, що вже мають досвід тренерської практики);

за освітнім ступенем магістра – 1 рік та 6 місяців денна форма навчання, 1 рік та 10 місяців, заочна форма навчання.

 

Для вступників за спеціалізацією - тренерська діяльність в обраному виді спорту (плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслування слалом) - конкурсний відбір здійснюється за сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти, виданим у 2016, 2017 або 2018 роках з української мови і літератури, біології, середнім балом документа про повну загальну середню освіту та конкурсу творчих здібностей.

Заява про вступ подається на ім’я ректора: з 12 до 20 липня 2018 року (на денну та заочну форми навчання для осіб, які проходять конкурс творчих здібностей) в електронній формі.

 

Перелік документів: документ про середню освіту з додатком (оригінал, копія); сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2016, 2017 або 2018 році; 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см; медична довідка (форма 086-О); класифікаційний квиток чи залікова книжка спортсмена або офіційні документи, що підтверджують спортивні досягнення (тільки для вступників за спеціалізацією тренерська діяльність в обраному виді спорту); паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво – подаються особисто.

 

Термін проходження вступних випробувань: з 21 липня до 26 липня 2018 року (на денну та заочну форми навчання).

Зарахування до складу студентів відбувається:

Університет має договір з Академією Служби Безпеки України та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського про проходження військової підготовки кращими студентами ІІІ та IV курсів, а також студентами освітнього ступеня магістра. Іногородні абітурієнти на період вступних випробувань забезпечуються гуртожитком.

 

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 1, корпус 1, приймальна комісія (ст. м. «Олімпійська»).

Додаткова інформація: (044) 287 0491 - Приймальна комісія НУФВСУ

(044) 287-02-85 - Кафедра водних видів спорту

E-mail: pk_nupesu@i.ua (приймальна комісія),

E-mail: kafedrapl@ukr.net (кафедра),

www.uni-sport.edu.ua

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Фінал КУ серед чоловіків

 

 

23-24.06.18

 

 

м. Львів,

басейн "ЦСК ЗСУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6