*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІV тур відкритого XXVІ чемпіонату України серед жінок

З 03 по 05 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІV тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 03 травня об 11:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 день, 03.05.2018 р. четвер

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

1

12.00

«СДЮШОР №9» м. Київ

  Збірна Донецької області

6-8 1-3,1-1,2-2,2-2
2

13.15

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

«ШВСМ - ХПІ»-

Зб. Харківської обл.

2-4 0-0,0-0,2-1,0-3

 

 2 день, 04.05.2018 р. п'ятниця

3

12.00

Збірна Донецької області

 «ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

9-6 2-3,4-1,1-1,2-1

4

13.15

 «СДЮШОР №9» м. Київ

«ШВСМ - ХПІ»-

Зб. Харківської обл.

3-4 1-2,0-0,1-1,1-1

 

3 день, 05.05.2018 р. субота

5

12.00

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

«СДЮШОР №9» м. Київ

11-7 3-1,3-2,3-0,2-4

6

13.00

«ШВСМ - ХПІ»-

Зб. Харківської обл.

Збірна Донецької області

5-5 1-0,2-0,0-2,2-3

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10