*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 20 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 16 травня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 16.05.2018 р. середа

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

СДЮШОР №9 м. Київ

Кияночка – СДЮШОР №9

м.Київ

10-7

2-2,1-2,4-3,3-0

2

14.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Я. Клочкової  м. Харків

6-8

2-1,2-2,1-3,1-2

3

15.30

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

 ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

4-3

0-1,1-1,2-0,1-1

 

2 день, 17.05.2018 р. четвер

4

12.00

  Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

 Я. Клочкової  м. Харків

1-12

1-2,0-4,0-2,0-4

5

13.15

  ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

15-3

2-2,4-0,1-1,8-0

6

14.30

 «ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

 СДЮШОР №9 м. Київ

8-4

4-1,0-0,3-3,1-0

 

3 день, 18.05.2018 р. п’ятниця

7

12.00

Я. Клочкової  м. Харків

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

9-7

2-1,2-2,2-1,3-3

8

13.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

СДЮШОР №9 м. Київ

11-6

3-2,4-0,1-3,3-1

9

14.30

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

14-2

3-0,3-0,3-1,5-1

 

4 день, 19.05.2018 р. субота

10

10.00

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

9-7

2-1,4-3,0-1,3-2

11

11.15

СДЮШОР №9 м. Київ

Я. Клочкової  м. Харків

4-7

0-2,2-2,1-1,1-2

12

12.30

Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

2-14

1-1,0-3,0-5,1-5

 

5 день, 20.05.2018 р. неділя

13

09.00

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

СДЮШОР №9 м. Київ

7-3

2-0,2-0,2-0,1-3

14

10.15

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

Я. Клочкової  м. Харків

8-5

1-2,1-0,4-2,2-1

15

11.30

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

8-3

5-1,0-1,3-0,0-1

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10