*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 20 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 16 травня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 16.05.2018 р. середа

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

СДЮШОР №9 м. Київ

Кияночка – СДЮШОР №9

м.Київ

10-7

2-2,1-2,4-3,3-0

2

14.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Я. Клочкової  м. Харків

6-8

2-1,2-2,1-3,1-2

3

15.30

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

 ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

4-3

0-1,1-1,2-0,1-1

 

2 день, 17.05.2018 р. четвер

4

12.00

  Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

 Я. Клочкової  м. Харків

1-12

1-2,0-4,0-2,0-4

5

13.15

  ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

15-3

2-2,4-0,1-1,8-0

6

14.30

 «ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

 СДЮШОР №9 м. Київ

8-4

4-1,0-0,3-3,1-0

 

3 день, 18.05.2018 р. п’ятниця

7

12.00

Я. Клочкової  м. Харків

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

9-7

2-1,2-2,2-1,3-3

8

13.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

СДЮШОР №9 м. Київ

11-6

3-2,4-0,1-3,3-1

9

14.30

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

14-2

3-0,3-0,3-1,5-1

 

4 день, 19.05.2018 р. субота

10

10.00

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

9-7

2-1,4-3,0-1,3-2

11

11.15

СДЮШОР №9 м. Київ

Я. Клочкової  м. Харків

4-7

0-2,2-2,1-1,1-2

12

12.30

Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

2-14

1-1,0-3,0-5,1-5

 

5 день, 20.05.2018 р. неділя

13

09.00

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

СДЮШОР №9 м. Київ

7-3

2-0,2-0,2-0,1-3

14

10.15

«ДНУ - ДНІПРО» м. Дніпро

Я. Клочкової  м. Харків

8-5

1-2,1-0,4-2,2-1

15

11.30

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Кияночка – СДЮШОР №9 м.Київ

8-3

5-1,0-1,3-0,0-1

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

25-27.05.18

 

 

м. Львів,

басейн ЗСУ "ЦСКУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 40 1
 Збірна Харківської області 35 2
 ВК "Маріуполь" 9 3
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 6 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6