*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 14 по 18 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 14 травня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

1 день, 14.05.2018 р. понеділок

ігор

   Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

11.00

Ужгород

Харків-мікс

21-3 5-0,6-0,7-2,3-1

2

12.15

Одеса

Аквапарк, м. Львів

6-7 2-1,1-1,3-4,0-1

3

21.00

Збірна Харківської обл.

Євроспорт, м. Львів

13-2 2-0,4-1,4-1,3-0

               

2 день, 15.05.2018 р. вівторок

4

11.00

Харків-мікс

Одеса

5-6 2-1,0-1,1-3,2-1

5

12.15

Євроспорт, м. Львів

Ужгород

4-17 2-4,0-4,1-6,1-3

6

13.30

Збірна Харківської обл.

Аквапарк, м. Львів

17-0 4-0,5-0,5-0,3-0

           

3 день, 16.05.2018 р. середа

7

09.45

Харків-мікс

Євроспорт, м. Львів

1-13 0-3,1-2,0-4,0-4

8

10.45

Одеса

 Збірна Харківської обл.

0-16 0-3,0-5,0-5,0-3

9

15.00

Аквапарк, м. Львів

 Ужгород

7-10 1-4,2-3,1-2,3-1

            

4 день, 17.05.2018 р. четвер

10

11.30

Аквапарк, м. Львів

Харків-мікс

8-3 0-0,2-1,4-1,2-1

11

12.15

 Збірна Харківської обл.

 Ужгород

6-6 2-2,0-1,3-0,1-3

12

13.30

Євроспорт, м. Львів

Одеса

17-5 2-3,6-0,7-1,2-1

 

5 день, 18.05.2018 р. п'ятниця

13

11.00

Ужгород

Одеса

22-0 3-0,6-0,6-0,7-0

14

12.15

Євроспорт, м. Львів

Аквапарк, м. Львів

10-9 2-1,3-1,3-3,2-4

15

13.30

Харків-мікс

Збірна Харківської обл.

0-15 0-2,0-4,0-5,0-4

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: