*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 06 по 10 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 06 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день 06.06.2018 р. середа

 гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

ЄВРОСПОРТ м. Львів

 ВА А. Баркалова м. Харків

29-0

8-0,8-0,7-0,6-0

2

14.15

ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

ВК Ужгород

10-6

3-1,3-1,2-1,2-3

3

15.30

  КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

  СДЮСШОР Я. Клочкової

4-17

3-5,1-1,0-4,0-7

4

16.45

КВВС АКВАПАРК м. Львів

Збірна Харківської області

21-13

3-4,9-4,4-3,5-2

5

18.00

СДЮШОР №9 м. Київ

 ДЮСШ Водне поло м. Одеса

6-2

2-1,2-0,2-1,0-0

            

 

2 день 07.06.2018 р. четвер

6

10.00

Збірна Харківської області

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

6-11

2-4,0-3,2-3,2-1

7

11.15

  ВА А. Баркалова м. Харків

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

2-25

0-7,0-6,1-6,1-6

8

12.30

  ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

 ДЮСШ Водне поло м. Одеса

16-3

7-0,4-0,3-0,2-3

9

13.45

  СДЮШОР №9 м. Київ

 СДЮСШОР Я. Клочкової

1-18

0-3,1-4,0-7,0-4

10

15.00

  ВК Ужгород

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

5-6

3-1,0-1,1-4,1-0

 

 

3 день 08.06.2018 р. пятниця

11

10.00

ВА А. Баркалова м. Харків

СДЮШОР №9 м. Київ

2-17

1-8,0-1,1-3,0-5

12

11.15

ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

Збірна Харківської області

16-6

4-1,3-0,4-2,5-3

13

12.30

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ВК Ужгород

7-2

3-0,1-1,3-1,0-0

14

13.45

КВВС АКВАПАРК м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

22-5

5-1,4-0,7-1,6-3

15

15.00

ЄВРОСПОРТ м. Львів

СДЮСШОР Я. Клочкової

6-14

4-1,0-4,2-5,0-4

 

4 день 09.06.2018 р. субота

16

10.00

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

 Збірна Харківської області

13-13

5-3,3-3,1-5,4-2

17

11.15

 СДЮШОР №9 м. Київ

 ВК Ужгород

4-8

3-0,0-1,0-1,1-6

18

12.30

 ДНУ – ДНІПРО м. Дніпро

 ВА А. Баркалова м. Харків

45-1

12-0,12-0,9-0,12-0

19

13.45

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

 ДЮСШ Водне поло м. Одеса

17-8

4-2,5-0,4-2,4-4

20

15.00

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

 СДЮСШОР Я. Клочкової

13-14

3-3,4-2,2-5,4-4

 

5 день 10.06.2018 р. неділя

21

09.00

 ВК Ужгород

 КВВС АКВАПАРК м. Львів

13-11

3-2,4-3,4-3,2-3

22

10.15

 ДЮСШ Водне поло м. Одеса

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

4-9

2-3,0-0,1-2,1-4

23

11.30

 ВА А. Баркалова м. Харків

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

5-12

1-4,0-4,1-1,3-3

24

12.45

 ДНУ-ДНІПРО м. Дніпро

 СДЮСШОР Я. Клочкової

9-8

4-1,3-4,0-2,2-1

25

14.00

 Збірна Харківської області

 СДЮШОР №9 м. Київ

15-7

2-0,5-1,6-4,2-2

 

15.10

ПАРАД НАГОРОДЖЕННЯ, ЗАКРИТТЯ

 

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: