*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 11 по 13 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 червня о 14:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

 

 

 

1 день 11.06.2018 г. понеділок

ігор

   Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

15.00

НТУ ХПІ м. Харків

Збірна Київщини

12-8

2-2,4-1,3-3,3-2

2

16.15

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

ВК Маріуполь

4-19

2-5,0-5,1-5,1-4

               

2 день 12.06.2018 г. вівторок

3

13.00

 ВК Маріуполь

НТУ ХПІ м. Харків

12-9

1-3,2-0,6-3,3-3

4

14.15

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

Збірна Київщини

7-18

1-4,4-4,0-6,2-4

           

3 день 13.06.2018 г. середа

5

12.00

ДНУ – ДНІПРО  м. Дніпро

НТУ ХПІ м. Харків

2-19

2-6,0-7,0-4,0-2

6

13.15

Збірна Київщини

  ВК Маріуполь

9-13

1-2,2-4,2-4,4-3

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: