*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Пішла з життя Людмила Валієвна Баркалова

26 серпня 2018 року зупинилося серце Людмили Валієвни Баркалової.

 

Світ втратив добру, щиру, порядну, небайдужу Людину та мудру жінку.

Людмилу Валієвну знали як людину, до якої завжди можна звернутися з будь-якої проблемою; як людину, яка завжди допоможе і словом, і ділом; як людину, яку всі любили та до якої ставилися з глибокою повагою.

 

Світла пам'ять про Людмилу Валієвну назавжди залишиться в наших серцях…

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким.

 

Прощання з Людмилою Валієвною та похорон відбудуться у середу, 29 серпня, о 12:00 на Байковому кладовищі м. Києва.

 

 

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 22 1
 Збірна Київщини 2 20 2

 Збірна Харківської області - 1

2 17 3
  НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків 2 16 4

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 5
  Збірна Харківської області - 2 2 9 6

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 7
 ХДВУФК № 1  2 3 8
"Динамо", м. Київ 2 0 9

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2 12 1
 Збірна Донецької області 2 9 2
 Збірна м. Києва 2 9 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

2 6 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: