*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 18 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Команди-учасниці: ВК "Маріуполь", "Динамо" (Львів), Збірна Харківської області, "КЗ ЛОР ЛУФК" (Львів), національна збірна команда України (юніори), "НТУ-ХПІ" (Харків). 

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

Судді: Гончаров С. (МК), Капінус В. (МК), Тренчук П. (НК), Гавриленко В. (І кат.), Чобіт Т. (І кат.).

 

 

  Виклики

 

1 день, 18.10.2018 р. (четвер)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

18-30

Збірна Харківської області

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

17-3 3-0,4-1,5-1,5-1

2

19-45

"Динамо", м. Львів

КЗ ЛОР ЛУФК

15-5 3-1,3-0,4-2,5-2
3 21-00 ВК "Маріуполь" Збірна України (юніори) 11-4 3-0,2-1,5-1,1-2

 

2 день, 19.10.2018 р. (п'ятниця)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

10-00

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

КЗ ЛОР ЛУФК

3-10 0-1,1-3,1-2,1-4

5

11-15

Збірна України (юніори)

"Динамо", м. Львів

5-22 0-9,2-5,0-5,3-3
6 12-30

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь" 15-3 4-1,2-0,5-0,4-2

 

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

18-30

"Динамо", м. Львів

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

19-3 4-0,3-1,6-1,6-1

8

19-45

КЗ ЛОР ЛУФК

ВК "Маріуполь" 8-7 1-1,1-1,4-3,2-2
9 21-00

Збірна Харківської області

Збірна України (юніори) 10-5 3-0,2-1,2-3,3-1

 

3 день, 20.10.2018 р. (субота)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

18-30

"Динамо", м. Львів

Збірна Харківської області

13-5 3-2,3-0,3-3,4-0

11

19-45

ВК "Маріуполь"

"НТУ-ХПІ", м. Харків 10-7 1-2,4-3,3-1,2-1
12 21-00 КЗ ЛОР ЛУФК

  Збірна України (юніори)

9-4 4-0,1-0,2-1,2-3

 

4 день, 21.10.2018 р. (неділя)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

08-30

"Динамо", м. Львів

ВК "Маріуполь" 13-5 4-1,2-0,4-1,3-3

14

09-45

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

Збірна України (юніори) 12-6 3-1,1-1,4-2,4-2
15 11-00

Збірна Харківської області

КЗ ЛОР ЛУФК

6-12 1-6,3-1,1-3,1-2
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: