*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

З 12 по 16 листопада 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 листопада о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

І місце посіла команда КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), ІІ місце - ужгородське "Динамо" та ІІІ місце - "Збірна Харківської області". Фінальне розташування інших команд і кількість набраних очок Ви можете подивитися в правому блоці нашого сайту.

1 день, 12.11.2018 р. (понеділок)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

11-00

Збірна Харківської області - 1

   ДЮСШ, м. Одеса

10-6 1-1,3-3,2-1,4-1

2

12-15

Львів

Ужгород

4-4 0-1,1-3,2-0,1-0
3 13-30 Збірна Харківської області - 2 Дніпро 5-2 1-0,1-1,3-0,0-1


2 день, 13.11.201р. (вівторок)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

12-15

   Дніпро

Ужгород 2-15 1-1,0-4,1-6,0-4

5

13-30

ДЮСШ, м. Одеса Львів 4-10 1-1,1-3,1-2,1-4
6  

Збірна Харківської області - 1

Збірна Харківської області - 2 12-4 4-0,3-1,2-2,3-1

 

3 день, 14.11.2018 р. (середа)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

09-45

Збірна Харківської області - 2

   Львів

0-15 0-4,0-6,0-1,0-4

8

10-45

Ужгород

ДЮСШ, м. Одеса 15-3 6-0,3-0,4-0,2-3
9 15-00

Збірна Харківської області - 1

Дніпро 11-2 3-0,5-0,1-1,2-1

 

4 день, 15.11.2018 р. (четвер)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

09-00

Збірна Харківської області - 2

ДЮСШ, м. Одеса

4-6 0-2,1-2,1-2,2-0

11

10-00

Львів

Дніпро 9-2 5-0,2-0,1-1,1-1
12 11-00 Збірна Харківської області - 1

  Ужгород

6-6 4-2,0-2,1-2,1-0


5 день, 16.11.2018 р. (п'ятниця)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

09-30

Збірна Харківської області - 2

 Ужгород 2-15 0-3,1-4,0-3,1-5

14

10-00

  ДЮСШ, м. Одеса

Дніпро 14-9 4-3,4-1,4-3,2-2
15 11-00 Львів Збірна Харківської області - 1 10-6 2-0,1-1,4-1,3-4

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: