*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

З 12 по 16 листопада 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 листопада о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

І місце посіла команда КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), ІІ місце - ужгородське "Динамо" та ІІІ місце - "Збірна Харківської області". Фінальне розташування інших команд і кількість набраних очок Ви можете подивитися в правому блоці нашого сайту.

1 день, 12.11.2018 р. (понеділок)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

11-00

Збірна Харківської області - 1

   ДЮСШ, м. Одеса

10-6 1-1,3-3,2-1,4-1

2

12-15

Львів

Ужгород

4-4 0-1,1-3,2-0,1-0
3 13-30 Збірна Харківської області - 2 Дніпро 5-2 1-0,1-1,3-0,0-1


2 день, 13.11.201р. (вівторок)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

12-15

   Дніпро

Ужгород 2-15 1-1,0-4,1-6,0-4

5

13-30

ДЮСШ, м. Одеса Львів 4-10 1-1,1-3,1-2,1-4
6  

Збірна Харківської області - 1

Збірна Харківської області - 2 12-4 4-0,3-1,2-2,3-1

 

3 день, 14.11.2018 р. (середа)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

09-45

Збірна Харківської області - 2

   Львів

0-15 0-4,0-6,0-1,0-4

8

10-45

Ужгород

ДЮСШ, м. Одеса 15-3 6-0,3-0,4-0,2-3
9 15-00

Збірна Харківської області - 1

Дніпро 11-2 3-0,5-0,1-1,2-1

 

4 день, 15.11.2018 р. (четвер)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

09-00

Збірна Харківської області - 2

ДЮСШ, м. Одеса

4-6 0-2,1-2,1-2,2-0

11

10-00

Львів

Дніпро 9-2 5-0,2-0,1-1,1-1
12 11-00 Збірна Харківської області - 1

  Ужгород

6-6 4-2,0-2,1-2,1-0


5 день, 16.11.2018 р. (п'ятниця)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

09-30

Збірна Харківської області - 2

 Ужгород 2-15 0-3,1-4,0-3,1-5

14

10-00

  ДЮСШ, м. Одеса

Дніпро 14-9 4-3,4-1,4-3,2-2
15 11-00 Львів Збірна Харківської області - 1 10-6 2-0,1-1,4-1,3-4

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: