*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 31 жовтня по 04 листопада 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 31 жовтня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

 

1 день, 31.10.2018 р., середа

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

ЄВРОСПОРТ м. Львів

5-9

2-1,1-1,0-3,2-4

2

14.15

Я. Клочкової  м. Харків

Збірна Харківської області

5-8

1-0,2-1,1-3,1-4

3

15.30

ДНУ - ДНІПРО м. Дніпро

 ОК ДЮСШ м. Ужгород

7-21

2-2,2-5,1-6,2-8

            

 

2 день, 01.11.2018 р., четвер

4

12.00

 Збірна Харківської області

 ОК ДЮСШ м. Ужгород

4-6

1-1,0-0,1-5,2-0

5

13.15

 Я. Клочкової  м. Харків

 ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

12-7

5-1,2-1,2-2,3-3

6

14.30

 ДНУ - ДНІПРО м. Дніпро

 ЄВРОСПОРТ м. Львів

3-12

1-4,1-1,1-5,0-2

 

 

3 день, 02.11.2018 р., п’ятниця

7

12.00

ОК ДЮСШ м. Ужгород

ЄВРОСПОРТ м. Львів

15-9

5-2,3-3,3-2,4-2

8

13.15

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

Збірна Харківської області

7-10

2-3,1-2,1-2,3-3

9

14.30

ДНУ - ДНІПРО м. Дніпро

Я. Клочкової  м. Харків

8-12

0-1,2-5,2-3,4-3

 

4 день, 03.11.2018 р., субота

10

10.00

Збірна Харківської області

ЄВРОСПОРТ м. Львів

2-3

0-0,1-1,1-0,0-2

11

11.15

Я. Клочкової  м. Харків

ОК ДЮСШ м. Ужгород

8-16

2-4,2-3,2-6,2-3

12

12.30

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

ДНУ - ДНІПРО м. Дніпро

17-5

2-1,5-0,5-4,5-0

 

5 день, 04.11.2018 р., неділя

13

09.00

ЄВРОСПОРТ м. Львів

Я. Клочкової  м. Харків

8-5

3-3,0-1,4-1,1-0

14

10.15

ОК ДЮСШ м. Ужгород

ДЮСШ-3 – КЗ ЛОР м. Львів

9-3

5-0,2-1,1-0,1-2

15

11.30

Збірна Харківської області

ДНУ - ДНІПРО м. Дніпро

9-3

3-0,3-2,1-1,2-0

 

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: