*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Жеребкування

ФВПУ було проведено жеребкування серед команд, що подали заявки на участь у чемпіонатах України з водного поло серед юніорів сезону 2018-2019 років.

 

 

Від обласних федерацій очікуються заявки на проведення чемпіонатів України серед юніорів сезону 2018-2019 років.

 

 

 

 

 

 

 

Юніори 2001 р.н. і мол.

Група І

(м. Дніпро, 19-23.12.2018)

Група ІІ

(м. Харків, 10-14.12.2018)

"КЗ КДЮСШ Меотіда" (м. Маріуполь)

Збірна Харківської області - 1
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області Збірна Харківської області - 2
КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів) ХДВУФК №1 - ХОВУФКС
Збірна Київщини ДЮСШ "Динамо" (м. Київ)
  "НТУ-ХПІ" (м. Харків)

 

 

Юніори 2003 р.н. і мол.

Група І

(м. Дніпро)

Група ІІ

(м. Харків)

"КЗ КДЮСШ Меотіда" (м. Маріуполь)

Збірна Харківської області - 1
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області Збірна Харківської області - 2
Збірна Одеської області СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів)

ГО "ВА ім. О. Баркалова" (м. Харків)

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (м. Львів)

ДЮСШ "Динамо" (м. Київ)

Збірна Закарпатської області

ДЮСШ № 21 (м. Київ)

 

 

Юніори 2005 р.н. і мол.

Група І

 

Група ІІ

 

Група ІІІ

 

Група ІV

 

Збірна Харківської області - 1

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів)

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

Збірна Харківської області - 2 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

ВК "Ужгород"
СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

КВВС "Аквапарк"

(м. Львів)

ДЮСШ № 21 (м. Київ)

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2 Збірна Одеської області

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

СДЮШОР № 9 (м. Київ)

ГО "ВА ім. О. Баркалова"

(м. Харків)

     

 

 

Юнаки 2007 р.н. і мол.

Група І

 

Група ІІ

 

Група ІІІ

 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області ВК "Ужгород"

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

Збірна Одеської області

ДЮСШ № 21 - 1

(м. Київ)

Збірна Харківської області - 1 ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

ДЮСШ № 21 - 2

(м. Київ)

Збірна Харківської області - 2

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

ОК ДЮСШ "Динамо"

(м. Ужгород)

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

 

 


 

Команди, що подали заявки *

 

ЧУ серед команд вищої ліги (чол.) юніори 2001 р.н. і мол. юніори 2003 р.н. і мол. юнаки 2005 р.н. і мол. юнаки 2007 р.н. і мол.

юніорки 2002 р.н.

і мол.

юніорки 2004 р.н.  

і мол.

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

Збірна Харківської області - 1 Збірна Харківської області - 1 Збірна Харківської області - 1 ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2 Збірна Харківської області Збірна Харківської області
Збірна Харківської області - 2 Збірна Харківської області - 2 Збірна Харківської області - 2 Збірна Харківської області - 1 Збірна Дніпропетровської області Збірна Дніпропетровської області
ХДВУФК №1 - ХОВУФКС СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1 Збірна Харківської області - 2 Збірна Донецької області Збірна Донецької області
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області

ГО "ВА ім.

О. Баркалова"

(м. Харків)

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області    

КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області ГО "ВА ім. О. Баркалова" Збірна Одеської області    
ДЮСШ "Динамо" (м. Київ) Збірна Одеської області ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

   
Збірна Київщини

КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

   
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

Збірна Одеської області

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

   
  Збірна Закарпатської області

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

ВК "Ужгород"    
 

ДЮСШ "Динамо"

(м. Київ)

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

ОК ДЮСШ "Динамо"

(м. Ужгород)

   
 

ДЮСШ № 21

(м. Київ)

КВВС "Аквапарк"

(м. Львів)

ДЮСШ № 21 - 1

(м. Київ)

   
   

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

ДЮСШ № 21 - 2

(м. Київ)

   
   

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

   
    ВК "Ужгород"      
   

ДЮСШ № 21

(м. Київ)

     
   

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

     

 

* - згідно Регламенту, заявки приймаються до 01.11.2018 року

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: