*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Жеребкування

ФВПУ було проведено жеребкування серед команд, що подали заявки на участь у чемпіонатах України з водного поло серед юніорів сезону 2018-2019 років.

 

 

Від обласних федерацій очікуються заявки на проведення чемпіонатів України серед юніорів сезону 2018-2019 років.

 

 

 

 

 

 

 

Юніори 2001 р.н. і мол.

Група І

(м. Дніпро, 19-23.12.2018)

Група ІІ

(м. Харків, 10-14.12.2018)

"КЗ КДЮСШ Меотіда" (м. Маріуполь)

Збірна Харківської області - 1
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області Збірна Харківської області - 2
КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів) ХДВУФК №1 - ХОВУФКС
Збірна Київщини ДЮСШ "Динамо" (м. Київ)
  "НТУ-ХПІ" (м. Харків)

 

 

Юніори 2003 р.н. і мол.

Група І

(м. Дніпро)

Група ІІ

(м. Харків)

"КЗ КДЮСШ Меотіда" (м. Маріуполь)

Збірна Харківської області - 1
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області Збірна Харківської області - 2
Збірна Одеської області СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1

КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів)

ГО "ВА ім. О. Баркалова" (м. Харків)

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (м. Львів)

ДЮСШ "Динамо" (м. Київ)

Збірна Закарпатської області

ДЮСШ № 21 (м. Київ)

 

 

Юніори 2005 р.н. і мол.

Група І

 

Група ІІ

 

Група ІІІ

 

Група ІV

 

Збірна Харківської області - 1

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів)

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

Збірна Харківської області - 2 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

ВК "Ужгород"
СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

КВВС "Аквапарк"

(м. Львів)

ДЮСШ № 21 (м. Київ)

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2 Збірна Одеської області

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

СДЮШОР № 9 (м. Київ)

ГО "ВА ім. О. Баркалова"

(м. Харків)

     

 

 

Юнаки 2007 р.н. і мол.

Група І

 

Група ІІ

 

Група ІІІ

 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області ВК "Ужгород"

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

Збірна Одеської області

ДЮСШ № 21 - 1

(м. Київ)

Збірна Харківської області - 1 ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

ДЮСШ № 21 - 2

(м. Київ)

Збірна Харківської області - 2

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

ОК ДЮСШ "Динамо"

(м. Ужгород)

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

 

 


 

Команди, що подали заявки *

 

ЧУ серед команд вищої ліги (чол.) юніори 2001 р.н. і мол. юніори 2003 р.н. і мол. юнаки 2005 р.н. і мол. юнаки 2007 р.н. і мол.

юніорки 2002 р.н.

і мол.

юніорки 2004 р.н.  

і мол.

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

"КЗ КДЮСШ Меотіда"

(м. Маріуполь)

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

Збірна Харківської області - 1 Збірна Харківської області - 1 Збірна Харківської області - 1 ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2 Збірна Харківської області Збірна Харківської області
Збірна Харківської області - 2 Збірна Харківської області - 2 Збірна Харківської області - 2 Збірна Харківської області - 1 Збірна Дніпропетровської області Збірна Дніпропетровської області
ХДВУФК №1 - ХОВУФКС СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК №1 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1 Збірна Харківської області - 2 Збірна Донецької області Збірна Донецької області
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області

ГО "ВА ім.

О. Баркалова"

(м. Харків)

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області    

КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області ГО "ВА ім. О. Баркалова" Збірна Одеської області    
ДЮСШ "Динамо" (м. Київ) Збірна Одеської області ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

   
Збірна Київщини

КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

   
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

Збірна Одеської області

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

   
  Збірна Закарпатської області

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

ВК "Ужгород"    
 

ДЮСШ "Динамо"

(м. Київ)

ДЮСШ № 3

(м. Львів)

ОК ДЮСШ "Динамо"

(м. Ужгород)

   
 

ДЮСШ № 21

(м. Київ)

КВВС "Аквапарк"

(м. Львів)

ДЮСШ № 21 - 1

(м. Київ)

   
   

СОК "Євроспорт"

(м. Львів)

ДЮСШ № 21 - 2

(м. Київ)

   
   

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

(м. Львів)

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

   
    ВК "Ужгород"      
   

ДЮСШ № 21

(м. Київ)

     
   

СДЮШОР № 9

(м. Київ)

     

 

* - згідно Регламенту, заявки приймаються до 01.11.2018 року

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: