*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 22 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбудеться ІІ тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

 

  Виклики

 

 

 

1 день, 22.11.2018 р. (четвер)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

18-30

Збірна Харківської області

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

   

2

19-45

"Динамо", м. Львів

КЗ ЛОР ЛУФК

   
3 21-00 ВК "Маріуполь" Збірна України (юніори)    

 

2 день, 23.11.2018 р. (п'ятниця)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

10-00

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

КЗ ЛОР ЛУФК

   

5

11-15

Збірна України (юніори)

"Динамо", м. Львів

   
6 12-30

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь"    

 

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

18-30

"Динамо", м. Львів

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

   

8

19-45

КЗ ЛОР ЛУФК

ВК "Маріуполь"    
9 21-00

Збірна Харківської області

Збірна України (юніори)    

 

3 день, 24.11.2018 р. (субота)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

18-30

"Динамо", м. Львів

Збірна Харківської області

   

11

19-45

ВК "Маріуполь"

"НТУ-ХПІ", м. Харків    
12 21-00 КЗ ЛОР ЛУФК

  Збірна України (юніори)

   

 

4 день, 25.11.2018 р. (неділя)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

08-30

"Динамо", м. Львів

ВК "Маріуполь"    

14

09-45

   "НТУ-ХПІ", м. Харків

Збірна України (юніори)    
15 11-00

Збірна Харківської області

КЗ ЛОР ЛУФК

   

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: