*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2001 р.н.

З 30 листопада по 02 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" завершився фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 листопада об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

Переможець - СДЮШОР № 9 (м. Київ), ІІ місце - СДЮШОР-ДНУ - Збірна Дніпропетровської області, ІІІ місце - збірна Харківської області, ІV місце - збірна Донецької області.

 

  Виклики

 

1 день, 30.11.2018 р. (пятниця)

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

12.30

СДЮШОР №9, м. Київ

Збірна Донецької області

12-1

4-0,4-1,1-0,3-0

2

13.50

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

 Збірна Харківської області

13-2

4-1,3-0,4-0,2-1

 

2 день, 01.12.2018 р. (субота)

3

12.00

 СДЮШОР №9, м. Київ

 Збірна Харківської області

12-5

2-2,4-1,5-0,1-2

4

13.15

 ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

 Збірна Донецької області

17-7

5-0,5-1,4-4,3-2

 

3 день, 02.12.2018 р. (неділя)

5

10.00

Збірна Донецької області

Збірна Харківської області

6-7

3-3,1-1,1-2,1-1

6

11.15

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

СДЮШОР №9, м. Київ

3-4

2-0,1-1,0-2,0-1

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: