*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2001 р.н.

З 30 листопада по 02 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" завершився фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 листопада об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

Переможець - СДЮШОР № 9 (м. Київ), ІІ місце - СДЮШОР-ДНУ - Збірна Дніпропетровської області, ІІІ місце - збірна Харківської області, ІV місце - збірна Донецької області.

 

  Виклики

 

1 день, 30.11.2018 р. (пятниця)

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

12.30

СДЮШОР №9, м. Київ

Збірна Донецької області

12-1

4-0,4-1,1-0,3-0

2

13.50

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

 Збірна Харківської області

13-2

4-1,3-0,4-0,2-1

 

2 день, 01.12.2018 р. (субота)

3

12.00

 СДЮШОР №9, м. Київ

 Збірна Харківської області

12-5

2-2,4-1,5-0,1-2

4

13.15

 ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

 Збірна Донецької області

17-7

5-0,5-1,4-4,3-2

 

3 день, 02.12.2018 р. (неділя)

5

10.00

Збірна Донецької області

Збірна Харківської області

6-7

3-3,1-1,1-2,1-1

6

11.15

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

СДЮШОР №9, м. Київ

3-4

2-0,1-1,0-2,0-1

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: