*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

З 10 по 14 грудня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 10 грудня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

10 грудня 2018 року, понеділок

Рахунок По періодам

1

11.00

Збірна Харківської області 2

ХДВУФК №1 – СДЮШОР Я. Клочкової

12-1 4-0,2-0,2-1,4-0

2

12.15

Збірна Харківської області 1

Динамо, м. Київ

27-1 6-0,7-0,6-1,8-0

11 грудня 2018 року, вівторок

3

12.00

Динамо, м. Київ

ХДВУФК №1 – СДЮШОР Я. Клочкової

5-7 0-1,2-1,1-4,2-1

4

13.15

Збірна Харківської області 2

НТУ –ХПІ - ШВСМ

6-10 2-3,1-3,1-2,2-2

12 грудня 2018 року, середа

 

5

9.45

НТУ –ХПІ - ШВСМ

Динамо, м. Київ

17-1 5-0,3-0,5-0,4-1

6

10.45

Збірна Харківської області 1

ХДВУФК №1 – СДЮШОР Я. Клочкової

23-1 7-0,6-0,5-1,5-0

13 грудня 2018 року, четвер

 

7

12.00

Динамо, м. Київ

Збірна Харківської області 2

5-12 1-1,1-4,3-5,0-2

8

13.15

Збірна Харківської області 1

НТУ –ХПІ - ШВСМ

8-8 3-2,0-2,4-2,1-2

14 грудня 2018 року, п′ятниця

 

9

12.00

Збірна Харківської області 1

Збірна Харківської області 2

13-6 5-1,3-1,1-3,4-1

10

13.15

НТУ –ХПІ - ШВСМ

ХДВУФК №1 –СДЮШОР Я. Клочкової

17-2 3-1,4-0,6-1,4-0

 

 

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: