*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

З 10 по 14 грудня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбудеться І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 10 грудня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

 

10 грудня 2018 року, понеділок

Рахунок По періодам

1

11.00

Збірна Харківської області 2

ХДВУФК №1 – СДЮШОР Я. Клочкової

12-1 4-0,2-0,2-1,4-0

2

12.15

Збірна Харківської області 1

Динамо, м. Київ

27-1 6-0,7-0,6-1,8-0

11 грудня 2018 року, вівторок

3

12.00

Динамо, м. Київ

ХДВУФК №1 – СДЮШОР Я. Клочкової

5-7 0-1,2-1,1-4,2-1

4

13.15

Збірна Харківської області 2

НТУ –ХПІ - ШВСМ

6-10 2-3,1-3,1-2,2-2

12 грудня 2018 року, середа

 

5

9.45

НТУ –ХПІ - ШВСМ

Динамо, м. Київ

17-1 5-0,3-0,5-0,4-1

6

10.45

Збірна Харківської області 1

ХДВУФК №1 – СДЮШОР Я. Клочкової

23-1 7-0,6-0,5-1,5-0

13 грудня 2018 року, четвер

 

7

12.00

Динамо, м. Київ

Збірна Харківської області 2

5-12 1-1,1-4,3-5,0-2

8

13.15

Збірна Харківської області 1

НТУ –ХПІ - ШВСМ

8-8 3-2,0-2,4-2,1-2

14 грудня 2018 року, п′ятниця

 

9

12.00

Збірна Харківської області 1

Збірна Харківської області 2

13-6 5-1,3-1,1-3,4-1

10

13.15

НТУ –ХПІ - ШВСМ

ХДВУФК №1 –СДЮШОР Я. Клочкової

17-2 3-1,4-0,6-1,4-0

 

 

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: