*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Календар на 2019 рік

Прохання до тренерів перевірити правильність строків і місць проведення заходів, відповідно до поданих заявок.

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи  U-15 (юніори) (ІІ ранг) 07.01.19
11.01.19
Угоpщина
НТЗ до чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки)  23.01.19
28.01.19
Україна
Світова ліга 4 гра (чоловіки) (ІІ ранг) 29.01.19
29.01.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. (ІІІ-VI ранг) 30.01.19
03.02.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 01.02.19
10.02.19
Україна
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи  U-15 (юніори) (ІІ ранг) 06.02.19
10.02.19
Євpопа
ІІІ тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 08.02.19
10.02.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 10.02.19
16.02.19
Україна
I тур (група II) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  15.02.19
17.02.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17  (юніори) 17.02.19
23.02.19
м. Кам'янське, басейн "МіКомп"
Світова ліга 5 гра (чоловіки) (ІІ ранг) 19.02.19
19.02.19
Іспанія
І тур відкритого чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 22.02.19
24.02.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
I тур (група III) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  25.02.19
27.02.19
м. Львів
I тур (група IV) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  25.02.19
27.02.19
м. Київ, "Школа плавання і здоров'я"
I тур (група I) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  25.02.19
01.03.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
I тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н. (ІV ранг)  28.02.19
02.03.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
I тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. (ІV ранг)  04.03.19
08.03.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 04.03.19
10.03.19
Україна
I тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. (ІV ранг)  06.03.19
10.03.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи  U-15 (юніори) (ІІ ранг) 10.03.19
15.03.19
Євpопа
Світова ліга 6 гра (чоловіки) (ІІ ранг) 12.03.19
12.03.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
IІ тур відкритого чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 13.03.19
16.03.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-15 (юніори) 23.03.19
28.03.19
Україна
ІV тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 23.03.19
25.03.19
м. Маріуполь, басейн "Нептун"
Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи U - 15 (юніори) (ІІ ранг) 29.03.19
31.03.19
За ріш. міжн. Федерацій
ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. (ІІІ-VI ранг) 01.04.19
05.04.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
I тур (група I) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. (ІV ранг)  08.04.19
12.04.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17  (юніори) 10.04.19
17.04.19
м. Кам'янське, басейн "МіКомп"
IIІ тур відкритого чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 12.04.19
14.04.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
I тур (група III) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. (ІV ранг)  12.04.19
14.04.19
м. Київ
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи  U-17 (юніори) (ІІ ранг) 18.04.19
21.04.19
Словаччина
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 18.04.19
23.04.19
Україна
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17  (юніори) 22.04.19
24.04.19
м. Львів,  басейн МОУ
I тур (група II) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. (ІV ранг)  24.04.19
28.04.19
Україна
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи  U-17 (юніори) (ІІ ранг) 25.04.19
28.04.19
Польща
Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи ІІ раунд (жінки) (ІІ ранг) 26.04.19
28.04.19
Євpопа
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) 29.04.19
01.05.19
м. Львів,  басейн МОУ
Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи U - 17 (юніори) (ІІ ранг) 03.05.19
05.05.19
За ріш. міжн. Федерацій
V тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 10.05.19
12.05.19
м. Львів
IV тур відкритого чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 15.05.19
18.05.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 17.05.19
22.05.19
Україна
Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи ІІ раунд (чоловіки) (ІІ ранг) 24.05.19
26.05.19
Євpопа
VІ тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 31.05.19
02.06.19
м. Львів
IІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. (ІV ранг)  04.06.19
08.06.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків (ІІІ ранг) 09.06.19
11.06.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
IІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  14.06.19
18.06.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
IІ тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  17.06.19
21.06.19
Україна
Фінал Кубку України серед чоловіків (ІІІ ранг) 22.06.19
23.06.19
м. Львів
ІI тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. (ІV ранг)  25.06.19
29.06.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 01.07.19
10.07.19
Україна
НТЗ до чемпіонату Єврои національної збірної команди України U-15 (юніори) 14.07.19
19.07.19
Україна
Чемпіонат Європи U-15 (юніори) (ІІ ранг) 21.07.19
28.07.19
Євpопа
НТЗ до чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) 05.08.19
14.08.19
Україна
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи  U-17 (юніори) (ІІ ранг) 15.08.19
18.08.19
Словаччина
НТЗ до чемпіонату Єврои національної збірної команди України U-17 (юніори) 24.08.19
30.08.19
Україна
Чемпіонат Європи U-17 (юніори) (ІІ ранг) 01.09.19
08.09.19
Грузія
НТЗ до ігор плей-офф чемпіонату Єврои національної збірної команди України (жінки) 01.10.19
10.10.19
Україна
Всеукраїнські змагання (Суперкубок України) серед чоловіків (ІІІ ранг) 05.10.19
05.10.19
Україна
НТЗ до ігор плей-офф чемпіонату Єврои національної збірної команди України (чоловіки) 06.10.19
11.10.19
Україна
Ігри плей-офф (І гра) до чемпіонату Європи (жінки) (ІІ ранг) 12.10.19
12.10.19
Євpопа
Ігри плей-офф (І гра) до чемпіонату Європи (чоловіки) (ІІ ранг) 12.10.19
12.10.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
I тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 16.10.19
19.10.19
Україна
НТЗ до ігор плей-офф чемпіонату Єврои національної збірної команди України (жінки) 19.10.19
24.10.19
Україна
НТЗ до ігор плей-офф чемпіонату Єврои національної збірної команди України (чоловіки) 19.10.19
24.10.19
Україна
Ігри плей-офф (ІІ гра) до чемпіонату Європи (жінки) (ІІ ранг) 26.10.19
26.10.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
Ігри плей-офф (ІІ гра) до чемпіонату Європи (чоловіки) (ІІ ранг) 26.10.19
26.10.19
Євpопа
IІI тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  04.11.19
08.11.19
Україна
IІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг) 04.11.19
08.11.19
Україна
Кубок України серед жінок (ІІІ ранг) 15.11.19
17.11.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
IІI тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. (ІV ранг)  20.11.19
24.11.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
IІ тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 28.11.19
30.11.19
Україна
I тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. (ІV ранг)  29.11.19
01.12.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н. (ІV ранг) 29.11.19
01.12.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків (IІI ранг) та серед юніорів 2002 р.н. (VI ранг) 02.12.19
06.12.19
Україна
І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків (IІI ранг) та серед юніорів 2002 р.н. (VI ранг) 04.12.19
08.12.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-19  (юніори) 08.12.19
15.12.19
Україна
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 20.12.19
26.12.19
Україна
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 20.12.19
26.12.19
Україна

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: