*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Судді

СПИСОК

суддівської колегії з водного поло

сезону 2019 - 2020 рр.

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Рік народження

Категорія

Функція

гол. судді

Функція

рефері

Область

1 Антонюк Олександр Васильович 1973

Перша

категорія

- + м. Київ
2 Баранніков Георгій Євгенович 1949

Національна

категорія

+ - Донецька
3 Бєлєвцов В’ячеслав Іванович 1964

Міжнародна

категорія

+ + Харківська
4 Бураков Олександр Сергійович 1996

Перша

категорія

- + Харківська
5 Вєрємєєв Костянтин Сергійович 1998

Перша

категорія

- + Дніпропетровська
6 Вишневська Світлана Віталіївна 1975

Міжнародна

категорія

+ + Харківська
7 Гавриленко Володимир Миколайович 1976

Перша

категорія

- + Закарпатська
8 Головкін Тарас Євгенович 1975

Національна

категорія

- + Харківська
9 Головко Юрій Євгенович 1963

Перша

категорія

- + Дніпропетровська

10

Гончаров Сергій Вікторович

1967

Міжнародна

категорія

+ +

Дніпропетровська

11 Гуренко Дмитро Ігоревич 1987

Друга

категорія

- + Харківська
12 Євтушок Олександр Юрійович 1964

Національна

категорія

+ - м. Київ
13 egorov.jpg Єгоров Олексій Валентинович 1964

Перша

категорія

- + Львівська
14 Завізіон Валерій Михайлович 1957

Національна

категорія

+ - м. Київ
15 DSC04341.jpg Зінкевич Ігор Ілліч 1958

Національна

категорія

+ - Львівська
16 Капінус Володимир Вікторович 1963 Міжнародна категорія - + Київська
17 Качалов Андрій Юрійович 1961

Національна

категорія

- + Донецька
18 Качалов Олександр Юрійович 1958

Національна

категорія

+ + м. Київ
19 Клєстов Віталій Валерійович 1963

Перша

категорія

- + Київська
20 Коноварт Андрій 1994

Друга

категорія

- + Львівська
21 %D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0% Костанда Вячеслав Ремович 1963

Міжнародна

категорія

- + Донецька
22 kryuchok.jpg Кручок Станіслав 1990

Перша

категорія

- + Львівська
23 Лісун Віталій Сергійович 1978

Національна

категорія

+ + м. Київ
24 DSC04348.jpg Лебедєв Михайло Євгенійович 1965

Національна

категорія

- + м. Київ
25 Мар'їн Олександр Євгенович 1960

Національна

категорія

+ + Харківська
26 Махарадзе Георгій Тенгізович 1977

Міжнародна

категорія

- + Одеська
27 momot.jpg Момот Віктор Володимирович 1978

Перша

категорія

- + Львівська
28 Мордвінцев Геннадій Олександрович 1959

Національна

категорія

- + Закарпатська
29 Надєждін Олександр Михайлович 1965

Національна

категорія

- + Харківська
30 Наумчик Євген Георгієвич 1955

Національна

категорія

+ + Львівська
31 Островский Мар’ян Володимирович 1979

Національна

категорія

- + Львівська
32 Печуриця Єгор 1971

Перша

категорія

- + Одеська
33 Погребняк Владислав Вікторович 1981

Національна

категорія

- + Харківська

34

Свіщов Віталій Олександрович

1994

Перша

категорія

- +

Львівська

35

sidorovich.jpg

Сидорович Юрій Омелянович

1963

Національна

категорія

- +

Львівська

36 Смеркус Олег Євгенійович 1967

Національна

категорія

- + Харківська

37

Ставертій Олександр Вікторович

1963

Національна

категорія

+ +

Одеська

38

Тренчук Павел

Тренчук Павло Володимирович

1982

Національна

категорія

- +

Одеська

39 Цвіркун Олександр 1995

Друга

категорія

- + Львівська
40 Черленяк Дмитро Федорович 1979

Національна

категорія

- + Закарпатська
41 Чобіт Тарас Орестович 1994

Перша

категорія

- + Львівська

 

 

* Наумчику Євгенy Георгійовичу, Мордвінцеву Геннадію Вікторовичу та Качалову Олександру Юрійовичу продовжено термін суддівства змагань у якості рефері на один рік.

 

** судді міжнародної, національної та першої категорій мають право обслуговувати всі ранги всеукраїнських змагань. Судді другої категорії та нижче мають право обслуговувати змагання серед юніорів, юніорок, юнаків і дівчат.

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: