*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Судді

 

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові Рік народження Область

Категорія

Антонюк Олександр Васильович 1972 м. Київ Перша категорія
Баранніков Георгій Євгенійович 1949 Донецька Національна категорія
Бєлєвцов В’ячеслав Іванович 1965 Харківська

Міжнародна

категорія

bogdano.jpg Богданов Олександр Сергійович 1957 Львівська Національна категорія
veremeev.jpg Вєрємєєв Костянтин Сергійович 1998 Дніпропетровська Друга категорія
vishnevska_2015.jpg Вишневська Світлана Віталіївна 1975 Харківська

Міжнародна

категорія
Висотін Володимир Іванович 1953 Київська

Національна

категорія
Гавриленко Володимир Миколайович 1976 Закарпатська Перша категорія
Галясовський Владислав Іванович 1999 Дніпропетровська

Друга

категорія
Головко Юрій Євгенійович 1963 Дніпропетровська

Перша

категорія
Гончаров Сергій Вікторович 1967 Дніпропетровська

Міжнародна

категорія
Картинки по запросу євтушок олександр водне поло Євтушок Олександр Юрійович 1964 м. Київ Національна категорія
egorov.jpg Єгоров Олексій Валентинович 1964 Львівська Перша категорія
Завізіон Валерій Михайлович 1957 м. Київ

Національна

категорія
Зелений Ярослав  1996 Донецька

Друга

Категорія
Капінус Володимир Вікторович 1963 Донецька

Міжнародна

категорія
Костанда В’ячеслав Ремович 1963 Донецька

Міжнародна

категорія
Качалов Андрій Юрійович 1961 Донецька

Національна

Категорія
Качалов Олександр Юрійович 1958 м. Київ Національна категорія
Клєстов Віталій Валерійович 1963 Київська Перша категорія
Коноварт Андрій Ігорович 1994 Львівська

Друга

Категорія
Котюх Костянтин  1995 Київська

Друга

Категорія
kryuchok.jpg Кручок Станіслав  1990 Львівська Перша категорія
Лащ Олександр Вікторович 1994 Львівська Перша категорія
Лісун Віталій Сергійович 1978 м. Київ

Національна

категорія
DSC04348.jpg Лєбєдєв Михайло Євгенійович 1965 м. Київ

Національна

категорія
maharadze_2013.jpg Махарадзе Георгій Тенгізович 1978 Одеська

Національна

категорія
momot.jpg Момот Віктор Володимирович 1978 Львівська Перша категорія
Мордвінцев Геннадій Олександрович 1959 Закарпатська

Національна

категорія
Муту Олексій Анатолійович 1996 м. Київ

Друга

Категорія
Надєждін Олександр Михайлович 1965 Харківська

Національна

категорія
Наумчик Євген Георгієвич 1955 Львівська

Національна

категорія
Островський Мар’ян Володимирович 1979 Львівська

Національна

категорія
trener_pogrebnyak.jpg Погребняк Владислав Вікторович 1981 Харківська

Національна

категорія
Свіщов Віталій Олександрович 1994 Львівська Перша категорія
Свірідов Володимир Миколайович 1950 Одеська

Національна

категорія
sidorovich.jpg Сидорович Юрій Омелянович 1963 Львівська Національна категорія
Скуратов Вадим Станіславович 1967 Львівська Національна категорія
smerkus_oleg.jpg Смеркус Олег Євгенійович 1967 Харківська

Національна

категорія
Ставертій Олександр Вікторович 1963 Одеська

Національна

категорія
stolyarov.jpg Столяров Сергій Борисович 1955 Харківська Національна категорія
Тренчук Павел Тренчук Павло Вадимович 1980 Одеська Національна категорія
Хроновський Володимир 1998 Донецька Друга категорія
Черленяк Дмитро Федорович 1979 Закарпатська Перша категорія
Чобіт Тарас Орестович 1994 Львівська Перша категорія

 

*чемпіонати України серед команд вищої ліги мають право обслуговувати рефері міжнародної, національної та першої категорій

 

 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

Збірна м. Львів

 


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

"Динамо" м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

14

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2 16
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород