*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

dnuimg48f23a6230697(1).jpgЗ 30 січня по 03 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 січня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

 

1 день 30.01.2019 р. середа                

1

12.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

Динамо м. Київ

21-4

4-3,5-1,4-0,8-0

2

13.15

МЕОТІДА м. Маріуполь

Зб. Харківської області-2

13-7

3-0,3-2,3-2,4-3

3

14.30

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

СДЮСШОР Я. Клочкової

18-3

3-0,5-0,6-1,4-2

4

15.45

Збірна Київщини

Зб. Харківської області-1

9-9

4-2,2-3,2-1,1-3

           

2 день 31.01.2019 р. четвер

5

10.00

Зб. Харківської області-1

МЕОТІДА м. Маріуполь

10-8

3-1,1-2,4-5,2-0

6

11.15

Динамо м. Київ

 КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

1-18

0-7,0-3,0-3,1-5

7

12.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

 СДЮСШОР Я. Клочкової

12-6

3-2,4-3,3-0,2-1

8

13.45

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

 Збірна Київщини

8-9

2-2,1-2,3-2,2-3

            

3 день 01.02.2019 р. п’ятниця

9

09.00

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

7-13

3-3,2-2,2-2,0-6

10

10.15

Збірна Київщини

Динамо м. Київ

13-1

4-0,4-0,3-0,2-1

11

11.30

МЕОТІДА м. Маріуполь

СДЮСШОР Я. Клочкової

16-2

4-0,4-0,4-1,4-1

12

12.45

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

Зб. Харківської області-2

8-11

1-1,5-1,2-4,0-5

  

4 день 02.02.2019 р. субота        

13

10.00

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

МЕОТІДА м. Маріуполь

16-5

5-1,5-1,1-0,5-3

14

11.15

Зб. Харківської області-2

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

5-18

1-7,0-3,2-3,2-5

15

12.30

СДЮСШОР Я. Клочкової

Збірна Київщини

5-15

0-3,2-4,0-4,3-4

16

13.45

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

Зб. Харківської області-1

5-11

0-2,3-5,1-2,1-2

 

5 день 03.02.2019 р. неділя

17

09.00

Збірна Київщини

Зб. Харківської області-2

11-3

3-0,3-1,4-2,1-0

18

10.15

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

Зб. Харківської області-1

11-5

5-2,2-1,0-0,4-2

19

11.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

НТУ«ХПІ»ШВСМ м. Харків

6-16

1-4,1-4,1-4,3-4

20

12.45

МЕОТІДА м. Маріуполь

Динамо м. Київ

11-3

3-0,5-0,0-1,3-2

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 22 1
 Збірна Київщини 2 20 2

 Збірна Харківської області - 1

2 17 3
  НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків 2 16 4

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 5
  Збірна Харківської області - 2 2 9 6

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 7
 ХДВУФК № 1  2 3 8
"Динамо", м. Київ 2 0 9

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2 12 1
 Збірна Донецької області 2 9 2
 Збірна м. Києва 2 9 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

2 6 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: