*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 25 лютого по 01 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Пiонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

  Виклики

 

25 лютого 2019 р. понеділок

18.15 – 19.15

ВА ім. О. Баркалова

Збірна Харківської області-2

4-22 (1-9,1-6,1-2,1-5)

19.30 – 20.30

Збірна Харківської області-1

СДЮШОР Я. Клочкової-2

15-0 (4-0,2-0,5-0,4-0)

26 лютого 2019 р. вівторок

13.00 – 14.00

Збірна Харківської області-2

Збірна Харківської області-1

3-12 (0-2,0-4,1-3,2-3)

19.30 – 20.30

СДЮШОР Я. Клочкової-1

ВА ім. О. Баркалова

19-1 (5-0,3-0,6-0,5-1)

27 лютого 2019 р. середа

18.15 – 19.15

ВА ім О. Баркалова

СДЮШОР Я. Клочкової-2

3-21 (1-6,2-2,0-4,0-9)

19.30 – 20.30

Збірна Харківської області-2

СДЮШОР Я. Клочкової-1

12-4 (3-0,2-0,3-3,4-1)

28 лютого 2019 р. четвер

16.00 – 17.00

Збірна Харківської області-1

ВА ім О. Баркалова

19-0 (7-0,4-0,4-0,4-0)

17.15 –18.15

СДЮШОР Я. Клочкової-2

СДЮШОР Я. Клочкової-1

5-7 (1-3,2-2,0-1,2-1)

1 березня 2019 р. п'ятниця

13.00- 14.00

СДЮШОР Я. Клочкової-2

Збірна Харківської області-2

6-11 (0-4,3-2,2-3,1-2)

14.15-15.15

СДЮШОР Я. Клочкової-1

Збірна Харківської області-1

8-12 (2-4,3-3,2-3,1-2)


 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: