*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

1 тур ЧУ серед жінок

З 22 по 24 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 1 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 22 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 22.02.2019 р. (пятниця)

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

1

13.00

«СДЮСШОР №9» м. Київ

  Збірна Донецької області

 

 

 

14.15

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

 

 

 

2

14.30

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

«ШВСМ - ХПІ»-Зб. Харківської обл.

 

 

            

2 день, 23.02.2019 р. (субота)

3

11.30

 «ШВСМ - ХПІ»-Зб. Харківської обл.

  Збірна Донецької області

 

 

4

12.45

 «ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

 «СДЮСШОР №9» м. Київ

 

 

 

 3 день, 24.02.2019 р. (неділя)

5

10.30

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

Збірна Донецької області

 

 

6

11.45

«СДЮСШОР №9» м. Київ

«ШВСМ - ХПІ»-Зб. Харківської обл.

 

 

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: