*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 09 по 11 лютого 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

Судді туру: Вишневська С. (МК), Махарадзе Г. (МК), Черленяк Д. (І кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 09 лютого о 17:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

 

1 день, 09.02.2019 р. (cубота)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

18-30

ВК "Маріуполь"

 "Динамо", м. Львів

6-17 0-4,3-5,1-3,2-5

2

19-45

Збірна Харківської області

КЗ ЛОР ЛУФК

8-7 3-2,2-1,1-0,2-4

 

2 день, 10.02.2019 р. (неділя)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

19-00

   "Динамо", м. Львів

КЗ ЛОР ЛУФК

16-7 4-2,2-1,2-3,8-1

4

20-15

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь"

23-5 5-0,7-3,5-2,6-0

 

3 день, 11.02.2019 р. (понеділок)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

11-00

ВК "Маріуполь"

КЗ ЛОР ЛУФК

8-18 3-3,0-6,4-5,1-4

6

12-15

Збірна Харківської області

 "Динамо", м. Львів 7-8 3-1,0-2,0-3,4-2

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: