*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

1 тур (група 2) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 04 по 08 березня 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 04 березня о 10:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

04 березня 2019 року (понеділок)

 

 

10.30

Вхід до басейну

 

 

11.00- 12.15

ХДВУФК №1

Збірна Харківської області-2

0-7

0-4,0-0,0-2,0-1

12.15- 12.30

Парад відкриття

 

 

12.3- -13.30

Збірна Харківської області-1

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

19-0

7-0,4-0,4-0,4-0

13.3-  14.30

"Динамо", м. Київ

ДЮСШ №21, м. Київ

16-8

3-2,3-2,5-2,5-2

05 березня 2019 року (вівторок)

 

 

10.30

Вхід до басейну

 

 

 

11.00 – 12.15

ХДВУФК №1

ДЮСШ №21, м. Київ

7-6

2-1,1-3,2-1,2-1

12.15 – 13.30

"Динамо", м. Київ

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

12-0

5-0,3-0,1-0,3-0

13.3-  14.30

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

10-1

4-0,2-1,1-0,3-0

06 березня 2019 року (середа)

 

 

9.15

Вхід до басейну

 

 

 

9.45 – 10.45

ХДВУФК №1

"Динамо", м. Київ

6-6

0-1,2-2,1-1,3-2

10.45 – 11.45

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

Збірна Харківської області-2

0-25

0-3,0-4,0-9,0-9

14.30

Вхід до басейну

 

 

 

15.00 – 16.00

Збірна Харківської області-1

ДЮСШ №21, м. Київ

20-4

6-2,5-0,4-1,5-1

07 березня 2019 року (четвер)

 

 

10.30

Вхід до басейну

 

 

 

11.00- 12.15

"Динамо", м. Київ

Збірна Харківської області-2

4-6

0-1,1-2,2-1,1-2

12.15 – 13.30

ХДВУФК №1

Збірна Харківської області-1

0-21

0-8,0-7,0-4,0-2

13.30 – 14.30

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

ДЮСШ №21, м. Київ

0-17

0-6,0-3,0-4,0-4

08 березня 2019 року (п'ятниця)

 

 

8.30

Вхід до басейну

 

 

 
9.00- 10.00 Збірна Харківської області-1 "Динамо", м. Київ 24-5 7-0,8-1,5-2,4-2

10.00 – 11.00

ХДВУФК №1

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

15-1

1-1,4-0,7-0,3-0

11.00 – 12.00

ДЮСШ №21, м. Київ

Збірна Харківської області-2

3-6

0-2,0-2,2-1,1-1

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: