*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

1 тур (група 2) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 04 по 08 березня 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 04 березня о 10:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

04 березня 2019 року (понеділок)

 

 

10.30

Вхід до басейну

 

 

11.00- 12.15

ХДВУФК №1

Збірна Харківської області-2

0-7

0-4,0-0,0-2,0-1

12.15- 12.30

Парад відкриття

 

 

12.3- -13.30

Збірна Харківської області-1

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

19-0

7-0,4-0,4-0,4-0

13.3-  14.30

"Динамо", м. Київ

ДЮСШ №21, м. Київ

16-8

3-2,3-2,5-2,5-2

05 березня 2019 року (вівторок)

 

 

10.30

Вхід до басейну

 

 

 

11.00 – 12.15

ХДВУФК №1

ДЮСШ №21, м. Київ

7-6

2-1,1-3,2-1,2-1

12.15 – 13.30

"Динамо", м. Київ

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

12-0

5-0,3-0,1-0,3-0

13.3-  14.30

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

10-1

4-0,2-1,1-0,3-0

06 березня 2019 року (середа)

 

 

9.15

Вхід до басейну

 

 

 

9.45 – 10.45

ХДВУФК №1

"Динамо", м. Київ

6-6

0-1,2-2,1-1,3-2

10.45 – 11.45

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

Збірна Харківської області-2

0-25

0-3,0-4,0-9,0-9

14.30

Вхід до басейну

 

 

 

15.00 – 16.00

Збірна Харківської області-1

ДЮСШ №21, м. Київ

20-4

6-2,5-0,4-1,5-1

07 березня 2019 року (четвер)

 

 

10.30

Вхід до басейну

 

 

 

11.00- 12.15

"Динамо", м. Київ

Збірна Харківської області-2

4-6

0-1,1-2,2-1,1-2

12.15 – 13.30

ХДВУФК №1

Збірна Харківської області-1

0-21

0-8,0-7,0-4,0-2

13.30 – 14.30

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

ДЮСШ №21, м. Київ

0-17

0-6,0-3,0-4,0-4

08 березня 2019 року (п'ятниця)

 

 

8.30

Вхід до басейну

 

 

 
9.00- 10.00 Збірна Харківської області-1 "Динамо", м. Київ 24-5 7-0,8-1,5-2,4-2

10.00 – 11.00

ХДВУФК №1

ГО Академія ім. О. Баркалова,

м. Харків

15-1

1-1,4-0,7-0,3-0

11.00 – 12.00

ДЮСШ №21, м. Київ

Збірна Харківської області-2

3-6

0-2,0-2,2-1,1-1
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: