*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

1 тур (група 1) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 06 по 10 березня 2019 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся 1 тур (група 1) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 березня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 06.03.2019 р. (середа)

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

12.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

Збірна Закарпатської області

4:10

1:3;1:2;1:4;1:1

2

13.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

7:19

2:4;0:5;2:5;3:5

 

14.15

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

3

14.30

Меотіда м Маріуполь

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

6:18

1:6;1:3;1:7;3:2

            

2 день, 07.03.2019 р. (четвер)

4

14.00

 ДЮСШ Водне поло м. Одеса

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

4:11

0:4;0:3;2:1;2:3

5

15.15

 Збірна Закарпатської області

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

16:3

4:0;3:0;4:1;5:2

6

16.30

 ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.обл.

 Меотіда м Маріуполь

21:3

4:0;5:2;5:0;7:1

 

 

 3 день, 08.03.2019 р. (п’ятниця)

7

11.00

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

Збірна Закарпатської області

13:13

3:4;4:1;3:2;3:6

8

12.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Меотіда м Маріуполь

14:5

2:2;5:0;4:3;3:0

9

13.30

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

7:13

1:3;1:4;1:3;4:3

 

4 день, 09.03.2019 р. (субота)

10

11.30

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

Збірна Закарпатської області

6:10

1:2;2:2;2:2;1:4

11

12.45

Меотіда м Маріуполь

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

0:23

0:7;0:6;0:6;0:4

12

14.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

14:7

5:1;3:1;2:2;4:3

 

5 день, 10.03.2019 р. (неділя)

13

10.30

Збірна Закарпатської області

Меотіда м Маріуполь

20:2

6:0,6:0,4:2,4:0

14

11.45

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

5:7

0:2,1:2,1:2,3:1

15

13.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

4:8

2:3,0:1,1:3,1:1

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: