*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

1 тур (група 1) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 06 по 10 березня 2019 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся 1 тур (група 1) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 березня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 06.03.2019 р. (середа)

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

12.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

Збірна Закарпатської області

4:10

1:3;1:2;1:4;1:1

2

13.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

7:19

2:4;0:5;2:5;3:5

 

14.15

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

3

14.30

Меотіда м Маріуполь

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

6:18

1:6;1:3;1:7;3:2

            

2 день, 07.03.2019 р. (четвер)

4

14.00

 ДЮСШ Водне поло м. Одеса

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

4:11

0:4;0:3;2:1;2:3

5

15.15

 Збірна Закарпатської області

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

16:3

4:0;3:0;4:1;5:2

6

16.30

 ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.обл.

 Меотіда м Маріуполь

21:3

4:0;5:2;5:0;7:1

 

 

 3 день, 08.03.2019 р. (п’ятниця)

7

11.00

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

Збірна Закарпатської області

13:13

3:4;4:1;3:2;3:6

8

12.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Меотіда м Маріуполь

14:5

2:2;5:0;4:3;3:0

9

13.30

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

7:13

1:3;1:4;1:3;4:3

 

4 день, 09.03.2019 р. (субота)

10

11.30

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

Збірна Закарпатської області

6:10

1:2;2:2;2:2;1:4

11

12.45

Меотіда м Маріуполь

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

0:23

0:7;0:6;0:6;0:4

12

14.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

14:7

5:1;3:1;2:2;4:3

 

5 день, 10.03.2019 р. (неділя)

13

10.30

Збірна Закарпатської області

Меотіда м Маріуполь

20:2

6:0,6:0,4:2,4:0

14

11.45

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

5:7

0:2,1:2,1:2,3:1

15

13.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

4:8

2:3,0:1,1:3,1:1

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: