*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Оголошення

Кафедра водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує всіх у 2019 році на навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», спеціалізація – тренерська діяльність в обраному виді спорту (за видами спорту: плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслувальний слалом).

Термін навчання:

(рекомендується молодим спортсменам, які мають намір стати кваліфікованими тренерами);

(рекомендується для молодих тренерів, що вже мають досвід тренерської практики);

за освітнім ступенем магістра – 1 рік та 6 місяців денна форма навчання, 1 рік та 10 місяців, заочна форма навчання.

 

Для вступників за спеціалізацією - тренерська діяльність в обраному виді спорту (плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслування слалом) - конкурсний відбір здійснюється за сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти, виданим у 2016, 2017, 2018, 2019 роках з української мови і літератури, біології, середнім балом документа про повну загальну середню освіту та конкурсу творчих здібностей.

 

Перелік документів: документ про середню освіту з додатком (оригінал, копія); сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2016, 2017, 2018 або 2019 році; 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см; медична довідка (форма 086-О); класифікаційний квиток чи залікова книжка спортсмена або офіційні документи, що підтверджують спортивні досягнення (тільки для вступників за спеціалізацією тренерська діяльність в обраному виді спорту); паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво – подаються особисто.

 

Університет має договір з Академією Служби Безпеки України та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського про проходження військової підготовки кращими студентами ІІІ та IV курсів, а також студентами освітнього ступеня магістра. Іногородні абітурієнти на період вступних випробувань забезпечуються гуртожитком.

 

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 1, корпус 1, приймальна комісія (ст. м. «Олімпійська»).

Додаткова інформація: (044) 287 0491 - Приймальна комісія НУФВСУ

(044) 287-02-85 - Кафедра водних видів спорту

E-mail: pk_nupesu@i.ua (приймальна комісія),

E-mail: kafedrapl@ukr.net (кафедра),

www.uni-sport.edu.ua

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: