*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

3 тур (фінал) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2001 р.н.

З 01 по 05 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Мар'їн О.Є. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 квітня о 09:30 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклик

 

01 квітня 2019 року (понеділок)

 

 

11.00

Збірна Харківської області-1

Меотіда м Маріуполь

15-7

5-2,1-2,4-1,5-2

12.15

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

8-14

2-2,3-2,2-6,1-4

13.30

Збірна Харківської області-2

Збірна Київщини

9-17

2-5,4-6,2-2,1-4

02 квітня 2019 року (вівторок)

 

 

11.00

Збірна Харківської області-1

Збірна Київщини

15-10

7-5,2-2,3-1,3-2

12.15

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

Меотіда м Маріуполь

6-3

2-0,0-0,1-0,3-3

13.30

Збірна Харківської області-2

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

2-16

1-2,0-4,0-4,1-6

03 квітня  2019 року (середа)

 

 

9.45

Збірна Харківської області-2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

8-12

1-1,1-5,4-5,2-1

10.45

Збірна Харківської області-1

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

7-11

1-2,1-3,2-4,3-2

15.00

Збірна Київщини

Меотіда м Маріуполь

7-4

1-1,4-0,2-2,0-1

04 квітня  року (четвер)

 

 

11.00

Збірна Харківської області-1

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

8-11

1-1,1-3,4-5,2-2

12.15 – 13.30

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

Збірна Київщини

15-1

5-0,6-0,2-0,2-1

13.30 – 14.30

Збірна Харківської області-2

Меотіда м Маріуполь

9-10

2-2,3-4,2-2,2-2

05 квітня  2019 року (п'ятниця)

 

 
11.00 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків Збірна Київщини 7-6 2-2,2-1,2-1,1-2

12.15

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

Меотіда м Маріуполь

12-5

4-1,3-3,3-0,2-1

13.30

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

13-4

4-0,0-1,3-2,6-1
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: