*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

2 тур ЧУ серед юніорів 2003 р.н.

З 25 по 29 червня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 2 тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 25 червня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

 

1 день, 25.06.2019 р. вівторок

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 Рахунок

За періодами

1

13.00

Збірна Закарпатської області

Динамо м. Київ

20-4

6-0,5-1,5-2,4-1

2

14.15

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

Зб. Харківської області-2

18-3

4-0,4-0,5-2,5-1

3

15.30

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

 ДЮСШ №21 м. Київ

16-2

6-0,2-0,5-2,3-0

4

16.45

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

ХДВУФК №1 м. Харків

15-4

4-0,3-2,5-2,3-2

5

18,00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Зб. Харківської області-1

8-18

3-3,0-5,3-5,2-5

            

2 день, 26.06.2019 р. середа

6

10.00

 Динамо м. Київ

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

6-13

3-3,1-6,0-2,2-2

7

11.15

 Зб. Харківської області-1

 КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

11-14

0-3,3-3,4-4,4-4

8

12.30

 ДЮСШ №21 м. Київ

 КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

7-18

1-3,2-6,1-8,3-1

9

13.45

 Зб. Харківської області-2

 Збірна Закарпатської області

0-16

0-5,0-3,0-1,0-7

10

15.00

 ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

 ХДВУФК №1 м. Харків

17-2

6-0,3-0,5-1,3-1

 

 3 день, 27.06.2019 р. четвер

11

10.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ХДВУФК №1 м. Харків

17-4

4-2,4-0,3-2,6-0

12

11.15

Збірна Закарпатської області

Зб. Харківської області-1

7-12

0-2,0-2,2-2,5-6

13

12.30

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

ДЮСШ №21 м. Київ

20-2

7-1,4-0,4-0,5-1

14

13.45

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

Зб. Харківської області-2

10-6

1-1,3-3,4-1,2-1

15

15.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

Динамо м. Київ

21-6

3-0,6-3,5-1,7-2

 

4 день, 28.06.2019 р. п’ятниця

16

10.00

ДЮСШ №21 м. Київ

Збірна Закарпатської області

2-24

0-6,0-5,0-7,2-6

17

11.15

Зб. Харківської області-1

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

16-9

5-2,4-1,4-2,3-4

18

12.30

ХДВУФК №1м. Харків

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

3-23

2-4,0-6,0-8,1-5

19

13.45

Динамо м. Київ

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

4-13

1-4,0-6,1-1,2-2

20

15.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

Зб. Харківської області-2

6-3

1-0,2-1,3-0,0-2

 

5 день, 29.06.2019 р. субота

21

09.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Зб. Харківської області-2

5-7

1-3,1-1,2-2,1-1

22

10.15

Збірна Закарпатської області

ХДВУФК №1м. Харків

26-4

5-1,8-0,5-1,8-2

23

11.30

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

ДЮСШ №21 м. Київ

9-5

3-0,1-1,1-1,4-3

24

12.45

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

Динамо м. Київ

17-3

5-0,4-0,4-2,4-1

25

14.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дніпр.області

Зб. Харківської області-1

5-12

2-2,1-3,2-5,0-2

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: