*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

2 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

dnuimg48f23a6230697(1).jpgЗ 14 по 18 червня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 2 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

 

1 день, 14.06.2019 р. (п’ятниця) 

1

13.00

ДНУ-ДН.-Зб. Дніпр. області-1

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області -2

13-12

2-3,2-4,2-3,7-2

2

14.15

Зб. Харківської області-2

ДЮСШ №21 м. Київ

18-7

4-1,2-5,5-0,7-1

3

15.30

АКВАПАРК м. Львів

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

8-7

2-0,1-3,3-1,2-3

 

2 день, 15.06.2019 р. (субота)

4

11.00

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

Зб. Харківської області-2

13-9

2-2,2-2,5-2,4-3

5

12.15

ДНУ-ДН.-Зб. Дніпр. області-1

  ДЮСШ №21 м. Київ

19-11

6-2,3-3,2-5,8-1

6

13.30

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області -2

  АКВАПАРК м. Львів

4-15

1-3,1-0,2-6,0-6

 

3 день, 16.06.2019 р. (неділя)

7

11.00

ДЮСШ №21 м. Київ

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

4-20

0-8,1-6,2-3,1-3

8

12.15

Зб. Харківської області-2

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області -2

8-8

1-2,2-2,2-1,3-3

9

13.30

ДНУ-ДН.-Зб. Дніпр. області-1

АКВАПАРК м. Львів

4-15

1-3,2-3,0-4,1-5

                 

4 день, 17.06.2019 р. (понеділок)

10

13.00

ДНУ-ДН.-Зб. Дніпр. області-1

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

11-19

3-2,4-4,3-6,1-7

11

14.15

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області -2

ДЮСШ №21 м. Київ

17-9

5-4,5-2,3-1,4-2

12

15.30

АКВАПАРК м. Львів

Зб. Харківської області-2

10-6

1-1,3-1,2-2,4-2

                 

5 день, 18.06.2019 р. (вівторок)

13

10.00

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області -2

16-12

6-3,1-1,4-6,5-2

14

11.15

ДЮСШ №21 м. Київ

АКВАПАРК м. Львів

8-15

1-3,2-5,4-2,1-5

15

12.30

ДНУ-ДН.-Зб. Дніпр. області-1

Зб. Харківської області-2

15-9

2-2,1-3,4-2,8-2

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: