*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

2 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

sport_hpi_large.jpgЗ 17 по 21 червня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 2 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

 

17 червня 2019 р. понеділок

Рахунок 

10.00 – 11.00

Збірна Харківської області-1

СОК "Євроспорт"

20-5 (4-2,6-1,6-0,4-2)

11.00 – 12.00

ДЮСШ №3 – КЗ ЛОР "ЛУФК"

Збірна Одеської області

23-10 (8-3,6-3,6-2,3-2)

12.00 – 13.00

ВК "Ужгород"

СДЮШОР Я. Клочкової-1

13-4 (2-1,4-2,6-0,1-1)

18 червня 2019 р. вівторок

10.00 – 11.00

СДЮШОР Я. Клочкової-1

ДЮСШ №3 – КЗ ЛОР "ЛУФК"

4-18 (1-3,2-6,0-6,1-3)

11.00 – 12.00

Збірна Одеської області

СОК "Євроспорт"

12-11 (5-3,2-0,2-3,3-5)

12.00 – 13.00

Збірна Харківської області-1

ВК "Ужгород"

12-11 (3-3,3-3,3-1,3-4)

19 червня 2019 р. середа

10.00 – 11.00

ДЮСШ №3 – КЗ ЛОР "ЛУФК"

СОК "Євроспорт"

13-2 (3-1,3-0,4-1,3-0)

11.00 – 12.00

Збірна Харківської області-1

СДЮШОР Я. Клочкової-1

12-5 (3-1,2-3,3-0,4-2)

12.00 – 13.00

ВК "Ужгород"

Збірна Одеської області

16-6 (4-0,4-2,4-2,4-2)

20 червня 2019 р. четвер

10.00 – 11.00

ВК "Ужгород"

СОК "Євроспорт"

11-5 (3-0,5-1,2-1,1-3)

11.00 – 12.00

СДЮШОР Я. Клочкової-1

Збірна Одеської області

8-9 (2-2,2-3,1-1,3-3)

12.00 – 13.00

Збірна Харківської області-1

ДЮСШ №3 – КЗ ЛОР "ЛУФК"

9-7 (2-3,2-2,2-0,3-2)

21 червня р. п'ятниця

10.00 – 11.00

СДЮШОР Я. Клочкової-1

СОК "Євроспорт"

8-9 (2-4,2-2,2-1,2-2)

11.00 – 12.00

ВК "Ужгород"

ДЮСШ №3 – КЗ ЛОР "ЛУФК"

4-9 (3-2,1-2,0-2,0-3)

12.00 – 13.00

Збірна Харківської області-1

Збірна Одеської області

17-7 (6-3,3-2,4-0,4-2)

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: