*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Кубок України серед чоловіків

З 22 по 23 червня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

Фінальне становище команд:

1) ВК "Динамо Львів";

2) Збірна Харківської області;

3) ВК "ЛУФК" (м. Львів);

4) ВК "Маріуполь".

 

Головний суддя змагань - Лісун В.С. (НК).

 

  Виклики

 

 

 

 

 

 

Результати кваліфікаційних змагань

1 день, 08.06.2019 р. субота

13.30 – ПС ДНУ (вул. Казакова, 24А) – засідання суддівської колегії спільно с представниками.

ігор

   Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Раху-нок

По періодам

1

15.00

Збірна Київщини

ВК Маріуполь

4-14

1-4,2-2,0-2,1-6

2

16.15

ДНУ – ДНІПРО -Зб. Дніпр. обл.

НТУ ХПІ м. Харків

9-19

1-4,3-2,2-7,3-6

               

2 день, 09.06.2019 р. неділя

3

10.30

 ВК Маріуполь

НТУ ХПІ м. Харків

9-7

2-2,2-1,3-2,2-2

 

11.45

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

 

 

 

4

12.00

КЗ ЛОР  ЛУФК м. Львів

Збірна Київщини

17-11

4-0,4-3,5-3,4-5

5

17.30

ДНУ – ДНІПРО -Зб. Дніпр. обл.

ВК Маріуполь

4-13

1-5,0-2,3-4,0-2

6

18.45

КЗ ЛОР  ЛУФК м. Львів

НТУ ХПІ м. Харків

15-7

4-1,4-2,4-2,3-2

           

3 день, 10.06.2019 р. понеділок

7

13.00

Збірна Київщини

НТУ ХПІ м. Харків

8-11

1-1,3-1,2-6,2-3

8

14.15

ДНУ – ДНІПРО -Зб. Дніпр. обл.

 КЗ ЛОР  ЛУФК м. Львів

8-21

0-6,1-4,3-6,4-5

            

4 день, 11.06.2019 р. вівторок

9

11.00

ВК Маріуполь

КЗ ЛОР  ЛУФК м. Львів

15-13

7-4,5-4,2-4,1-1

10

12.15

ДНУ – ДНІПРО -Зб. Дніпр. обл.

  Збірна Київщини

4-14

1-3,2-5,0-3,1-3


 

1 день, 22.06.2019 р. субота

ігор

   Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

18.15

КЗ ЛОР  ЛУФК м. Львів

Збірна Харківскької обл.

7-10

3-4,2-0,2-2,0-4

2

19.30

"Динамо Львів"

ВК "Маріуполь"

21-0

4-0,3-0,8-0,6-0

               

2 день, 23.06.2019 р. неділя

3

12.00

 КЗ ЛОР  ЛУФК м. Львів

ВК "Маріуполь"

16-5 2-1,4-0,4-4,6-0

4

13.30

Збірна Харківскької обл.

"Динамо Львів"

5-15 1-6,2-2,1-4,1-3

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: